פונדקאות באוקראינה בליווי הזכות להורות

פונדקאות

חברת "הזכות להורות" מציעה מסלולי פונדקאות משתלמים,  כדי להתאים באופן אופטימלי את הטיפול לצרכים שלכם. הצוות המקצועי שלנו עומד לרשותכם בכל רגע ומלווה אתכם לכל אורך התהליך – עד שתחזרו הביתה בידיים מלאות.

במסגרת הליווי תקבלו רופא ישראלי שיפקח על כל שלבי התהליך ואף יטוס לאוקראינה לבדיקות אולטרסאונד וסקירת מערכות.

התקשרו אלינו עכשיו למספר: 077-9969272, או השאירו פרטים לקביעת פגישת ייעוץ והיכרות ללא תשלום.

רוצים לדעת עוד? ריכזנו עבורכם כאן את כל המידע שחשוב לדעת:

9 יתרונות להליך פונדקאות באוקראינה

נגן וידאו

לקבלת הצעת מחיר / פגישת ייעוץ ללא עלות:

מדוע לבחור באוקראינה?

חוק הפונדקאות האוקראיני הוא בין המתקדמים בעולם והוא גם המקל ביותר על ההורים המיועדים. משך ההליך קצר מאוד, עלויות הפונדקאות מתחשבות ואטרקטיביות, סיכויי ההיריון גבוהים יותר, הפרוצדורה המנהלתית פחות מסורבלת ואיתנו משלמים רק על מה שמקבלים, אין מחיר כללי.

חשוב לציין שאתם לא לבד במערכה – צוות ישראלי מהארץ מלווה אתכם לכל אורך התהליך.

לפניכם פירוט של חלק מהגורמים הרבים המבטיחים לכם שקט נפשי וסיכויי הצלחה מרביים בתהליך:

משך הליך פונדקאות קצר

באוקראינה קיים מאגר גדול של פונדקאיות בריאות וכשירות לתפקיד, ומכאן זמן ההמתנה לפונדקאית קצר מאוד

סיכויי היריון גבוהים יותר

באוקראינה ניתן להחליף, בהמלצת המרפאה המטפלת, פונדקאית ו/או תורמת ביצית במידה וההיריון לא צלח – ללא תוספת תשלום, רק עם ה"זכות להורות".

הפרוצדורה המנהלתית להליך

באוקראינה אין צורך בהליכים בירוקרטים מסורבלים לשם ההליך, למעט העובדה שההורים המיועדים צריכים להיות נשואים זה לזה.

פונדקאיות בריאות ומתאימות להליך

באוקראינה קיים מבחר גדול של פונדקאיות שעברו מבחני התאמה קפדניים הכוללים: בדיקות בריאות מקיפות, בדיקות מעבדה, בדיקות גניקולוגיות ואבחון התאמה נפשי על-ידי צוות רפואי מקצועי ומנוסה. הפונדקאיות צעירות, לכולן יש ילד אחד לפחות, בין אם הן נשואות או לאו.

במידה ונדרשת תרומת ביצית, נעשות בדיקות מקיפות, כולל גנטיות, להתאמת תורמת הביצית האיכותית ביותר. גם על תורמת הביצית להיות אם לילד אחד לפחות.

שיוך התינוק הנולד להוריו

באוקראינה לאם הפונדקאית אין קשר גנטי לתינוק שייוולד ורק הוריו המיועדים יכולים להירשם כהוריו של התינוק בתעודת הלידה, בין אם נעשתה הפריה מביצית וזרע ההורים המיועדים ובין אם הופרתה ביצית או נתרם זרע המשויכים גנטית לפחות לאחד מבני הזוג.

הפחתת העומס הנפשי על ההורים המיועדים

באוקראינה, להורים יש זכות החלטה האם להיות בקשר עם הפונדקאית במהלך ההיריון או לאו. למרות שההורים המיועדים מקיימים מעקב שוטף אחר ההיריון , כגון: עדכונים ודיווחי תוצאות בדיקות מידי חודש, הם לא חייבים להיות חשופים לכל הלחצים שנוצרים לאורך כל תהליך הפונדקאות.

עלויות מתחשבות

עלות הליך אטרקטיבית יותר בהשוואה לארץ ולמקומות נוספים בעולם. כשלוקחים בחשבון שכל המהלכים הרפואיים מתבצעים במרפאות פרטיות באוקראינה, עלות התהליך כולו הינה נמוכה בהרבה מעלויות של פונדקאות בארץ או במדינות אחרות בחו"ל מטעם סוכנויות שונות בישראל. אצלנו, ב"זכות להורות" רואים בעשיה זו שליחות ולפיכך בנינו מסלול פונדקאות משתלם ומתחשב מאוד בו משלמים רק על מה שמקבלים!

 

מה ההבדלים בין תהליך פונדקאות בארץ לתהליך באוקראינה?

נושאישראלאוקראינה
זמן ועדת אישוריםחצי שנהאין ועדת אישורים
מספר טיפולי הפריההפריה ראשונה ממומנתעד השגת ההיריון (במחיר כלול מראש עד ההצלחה)
תורמות ביציותאין מספיק תורמותמבחר תורמות בריאות בגילאי 20 -32
צוותאין צוות מלווהצוות ישראלי וצוות מקומי שדואג לכל ההליך
זמינות פונדקאית שנה וחצי- שנתייםמיידית עם אופציה לבחירת הפונדקאית
תרומת ביציתבנפרדכלולה במסלול המתקדם ואין הגבלה על מספר ביציות
מימוןחייבים להפקיד את כל הכסף מראש בקרן נאמנותחלוקת תשלום לפי שלבי היריון.
עלות250,000 ש"חעלות נמוכה יותר משמעותית מישראל - לפרטים פנו אלינו

תהליך פונדקאות באוקראינה ב 10 שלבים:

  1. יוצרים קשר עם המשרד של "הזכות להורות" וקובעים פגישת ייעוץ והיכרות ללא תשלום.
  2. חותמים על הסכם לצורך ליווי, ייעוץ והדרכה לאורך כל שלבי ההליך, בישראל ובאוקראינה, על ידי צוות מקצועי, מנוסה ואדיב של "הזכות להורות".
  3. צוות החברה דואג עבורכם לאיתור פונדקאית אפשרית, על פי הקריטריונים שהגדרתם מראש.
  4. נציג החברה ילווה אתכם במהלך התהליך בקייב-אוקראינה, כדי לחתום על הסכם עם הפונדקאית שבחרתם, עם המרפאה המטפלת, לבצע מספר בדיקות, הדרושות לצורך המשך התהליך ולהכין תוכנית להמשך הטיפול.
  5. עורכי הדין של "הזכות להורות", השייכים למרפאה מקומית באוקראינה, ילוו אתכם לאורך כל שלבי ההליך, כדי להבטיח שהוא מתבצע על פי חוק, ולוודא שהצרכים והאינטרסים שלכם לא נפגעים. עורכי הדין שלנו יחתימו אתכם בשלב החתימה מול הפונדקאית, תוך שהם מוודאים שכל זכויותיכם מוגנות ושמורות, לרבות קבלת האישורים והתצהירים הדרושים כדי להבטיח את רישום התינוק על שמכם. במקביל, המרפאה באוקראינה אחראית לפקח על כל שלבי ההליך מההיבט הרפואי, להבטיח שכל הבדיקות מתבצעות כנדרש ושההריון תקין. על כל אלה תקבלו דיווחים חודשיים.
  6. במידת הצורך ובהתאם לרצונכם, נלווה אתכם במציאת דירה למשך שהותכם באוקראינה, למשך הלידה עצמה ולימים שאחריה, יחד עם התינוק החדש שלכם, עד שובכם לישראל.
  7. לקראת סופו המוצלח והבריא של ההריון, עורכי הדין שלנו בישראל מגישים את כל המסמכים הדרושים לקונסוליה הישראלית, הדורשים אימות ואישור מול הגופים הרלוונטיים, עד שתאושר סופית הבאת התינוק לישראל.
  8. עורכי הדין שלנו באוקראינה מחתימים את הפונדקאית על כל המסמכים הדרושים לרישום התינוק על שמכם.
  9. שלב אחרון וחיוני – עורך הדין שלנו מטפל בקבלת אישור לביצוע בדיקות גנטיות, הנדרשות על פי החוק באוקראינה וישראל. לאחר קבלת תוצאות, המוכיחות שיש קשר גנטי בין התינוק לבין אחד מבני הזוג לפחות, תנפיק הקונסוליה הישראלית באוקראינה דרכון ישראלי.
  10. טיסה לישראל, עם התינוק החדש שלכם, היכרות עם המשפחה והתארגנות בבית – להמשך חיים מלאים, בריאים ומאושרים.

המרפאה שלנו באוקראינה

סיפורים מאת ההורים המאושרים

תמונה של: משה כץ שמי משה כץ, נשוי לענבר ויש לנו ילדה בת 10 ביולוגית בשם מיה. אנחנו כבר קרוב ל-8 שנים מנסים בכל דרך אפשרית להביא עוד ילד לעולם. אין ספור הפריות משהו שהרבה מכם בטח מכירים, שהשם יעזור. התחלנו תהליך אימוץ ברוסיה חכינו שנתיים וגם זה לא הצליח. לפני בדיוק 11 חודשים הכרתי בחור בשם דימה. ואוו! בחיי שאני אפילו לא יודע איך להגיד לו תודה. אלפי תודות לא יספיקו עבור מה שהוא עושה עבורנו. דימה הוא המנכ"ל של "הזכות להורות" – חברה שעוזרת להרבה הורים להגשים את החלום שלהם ולהביא ילדים לעולם. השירות שקיבלנו הוא לא פחות ממדהים. זהו שירות שלא קיבלתי אף פעם בחיים שלי ואני יודע לתת שירות בעצמי. זה מתחיל בדברים הקטנים ונגמר בדברים הגדולים. בין אם זה הבית חולים שהרופאות פה נעימות ומקצועיות. גם מירה העוזרת של דימה שבכל דקה או שעה זמינה 24 שעות ובין אם זה להביא ולמצוא דירה פה בקייב. פשוט באמת שאין לי מילים. חברים אני בטוח שיש לכם פחד או חשש אבל באמת שאין לכם ממה. כל מי שבאמת רוצה להביא ילד לעולם שיפגוש את דימה בארץ לפגישה לא מחייבת, אני באמת יכול להבטיח לכם שאם תצאו איתו לדרך אתם תקבלו את הדרך הכי טובה ונכונה לכם ואני גם יותר מזה בטוח שיהיה לכם עוד ילד במוקדם או במאוחר. כל מי שרוצה לשאול אותי שאלות בצורה פרטית מוזמן להתקשר אליי ואני אשמח לשוחח איתו על התהליך שעברנו. שוב תודה דימה.
היי חברים כן, גם אנחנו היינו בדיוק בנקודה שאתם נמצאים עכשיו. היינו מוצפים ברגשות, חששות, המון שאלות, פחד והכל רווי כאב וייאוש שמלווים אותנו כל יום. אבל זה היה לפני שנה, עד שהכרנו את דימה קוברינסקי. נספר לכם בראשי פרקים על המסע שלנו רק מסיבה אחת בלבד, רק אתם מסוגלים להבין על מה אנחנו מדברים ומה אנחנו מרגישים, רק אתם מסוגלים להזדהות עם הכאב והייאוש שהיו חלק מחיינו וגם לכם מגיע לזכות באושר שמציף אותנו בכל בוקר מחדש. כמו רבים אחרים , זכינו ל 18 שנים של גהינום…… כל שרצינו ,להיות הורים ולהפוך מזוג עצוב למשפחה "מטורללת" עם ילדים…. עברנו את מסלול הייסורים הרגיל, של טיפולים ,ניסיונות, אכזבות, מיליון רופאים וחוזר חלילה פנינו גם לאימוץ והתאכזבנו. במשך השנים הפכנו חשדניים ופסימיים להבטחות ולסיפורים שהפכו לגישה שלילית מצדנו כמעט בכל פעם שהוזכרה המילה "ילדים". עד שהכרנו את דימה. בשיחה אחת של הכרות ראשונית, לא מחייבת נוצרה בנו תחושת הבטן כי הגענו למקום הנכון  בעשייה ,שקיפות ואמון הדדי ולא התאכזבנו לרגע. התהליך מורכב , מלא מסמכים ונהלים ,טסנו גם כמה פעמים לקייב כשלאורך כל התהליך מנעו מאתנו את ההתמודדות עם הבירוקרטיה אך במקביל דאגו לשתף אותנו בכל מהלך, בכל שלב, בכל התקדמות, בכל מידע חדש ובתוצאות הבדיקות כדי שנוכל להתייעץ עם מומחים מטעמנו בישראל. למה בחרנו בצוות של הזכות להורות? ראשית אנחנו חייבים לציין שהיינו אצל כל מי שעוסק ומורשה בתחום האימוץ והפונדקאות ,בדקנו את כולם וחפרנו לעומק  על כולם אחד לאחד למיון היתרונות וחסרונות: א. דבר ראשון שתפס אותנו , שהזכות להורות היחידה שלא משתמשת בהפחדות, סיפורי  אימה כנגד המתחרים. ב. במדינות מקבילות לאוקראינה, פחות מתקדמות מבחינת תשתית ,ארגונית, ממשלתית ותשתיתית   וגילינו עד כמה הדברים חשובים לתהליך ,להצלחתו בתחום הרפואי וכל ההתנהלות מסביב. ג. באוקראינה גילינו שהתהליך הרפואי, הבקרה וההתנהלות מול היולדת הם המתקדמים מכולם ומצאנו אותם מתאימים לתפיסה שלנו ד. הזכות להורות לא משתמשת במשרדי פאר בארץ ובחו"ל עם סיפורים  ורשימות של צוותים רפואיים שלא לצורך, ניתן ומוקצה מה שצריך ומה שמתבקש ולכן המחיר בהתאם ולא מעבר. ה. הליווי המשפטי בארץ ובחו"ל, הצוות המקצועי שנתן מענה לכל סוגיה לפני שהפכה בעיה, עשו  את שלהם והקלו מאוד. אם היינו זקוקים לעוד חיזוק שזו הדרך אז פנינו למשרדי הממשלה השונים בראשית הדרך, למשרד הרווחה והשירות למען הילד, משרד החוץ והמשפטים וקיבלנו רק מילים חמות על הזכות להורות, כזוג קפדן ומעורב בכל פעם הופתענו מחדש מרמת הדיווחים, הזמינות והתחיפות, מהשקיפות והאמינות המוחלטת כלפינו. גם הופתענו מהנכונות להוסיף בדיקות רפואיות ולבצע בקרות ליולדת ולילודים הרבה מעבר לסל הבקרות שנערך בישראל. ואם יש עוד משהו להוסיף….מרגע שהילדים מקבלים דרכון ישראלי עם ת"ז, תם ונשלם חלקם של האנשים הנפלאים שסייעו לנו, אבל לא….. הם ממשיכים להתקשר ולהתעניין ולעזור וללוות אותנו בכל צורך (זירוז הליכים, תרופה מיוחדת לגזים מקייב). ממליצים לכם בחום רב להזמין פגישה ולהגשים את החלום כמונו! משפחת שני

שלום לכולם,

שמי שלומי והמסע פונדקאות שלנו התחיל ממש אחרי החתונה. לאחר ניסיונות של שנה וחצי להיכנס להריון טבעי פנינו למומחים ואז התברר לנו הדבר הגרוע מכל… אני לא אשכח את המילים של הפרופסור: "בסבירות גבוהה מאוד אתם לא תוכלו להביא ילדים באופן טבעי". ברור שאחרי טראומה כזאת לקח לנו כמה חודשים רק להבין איפה אנחנו עומדים. הלכנו לעוד רופאים, בדקנו באינטרנט, מומחים בחו"ל, עשינו הכל כדי להבין מה זה אומר.
ואז החלטנו להתחיל בטיפולים: הורמונים, זריקות, פגישות, טיסות, כסף, זמן והרבה זמן והרבה כסף בוזבזו במשך 9 שנים וללא הצלחות.
חברים המליצו לנו על אימוץ והתחלנו לחקור את הנושא. דרך האימוץ הגענו לפגישה עם שני אנשים מדהימים דימה ורומן שהסבירו והכירו לנו את עולם הפונדקאות.
כבר מהפגישה הראשונה אשתי נורא שמחה שיש לנו אחרי כל כך הרבה שנים של סבל עוד סיכוי לילדים. אחרי חודש של למידה ובדיקות חזרנו לפגישה שניה הפעם ידענו שאנחנו רוצים את זה. חזרנו לקבל חיזוק אחרון וכך היה. כל ההליך לקח לנו בדיוק 11 חודשים. זה היה נראה לנו כמו ימים לעומת השנים שסבלנו . כל ההליך היה מלווה על ידי רומן. הייתי מתחיל את הבוקר איתו והולך לישון איתו. כל שאלה שחשבתי עליה הייתה לו תשובה, כל בדיקה הכל… נכנסו להריון בפעם הראשונה זה היה ממש פיצוי על כל השנים שסבלנו.

היום יש לנו תאומים ואני מודה לדימה ורומן ולכל הצוות שהגשימו לנו את חלום ההורות!

שמי מירי ובעלי ואני עברנו 12 טיפולי IVF ללא הצלחה עד שהחלטנו על הליך הפונדקאות.

עצם ההחלטה הזאת שצריך לקבל, זה מה שהרחיק אותנו מלהיות הורים הרבה שנים.. לקום ולהגיד זהו אין יותר טיפולים!
ההליך שלנו התחיל בפגישה עם כמה חברות בתחום פונדקאות. בפגישה השלישית הגיע אלינו הביתה רומן הוא סיפר לנו הכל, פשוט הכל: יתרונות, חסרונות, את ההליך מא' עד ת' לא החסיר שום דבר. כמובן שבסוף הפגישה בקשנו טלפונים של ממליצים המשפט "שקנה" אותי היה :קח 3 מספרים של אנשים שהצליחו בהליך אבל אני רוצה שתדבר גם עם זוג שעדיין בהליך ולא הצליח להיכנס להריון בפעמיים הראשונות.. לאחר השיחות הבנתי שבאמת השיחה הכי חשובה זה עם הזוג שעדיין בהליך ומה הקשיים.
אנחנו הצלחנו להיכנס להריון רק בפעם השנייה אבל כמו שרומן ליווה אותנו ותמך בנו לאחר האי הצלחה בפעם הראשונה זה נתן לנו את הכוח להמשיך הלאה ואכן בפעם השנייה נכנסנו להריון! ההיריון עבר חלק, עם עדכון שבועי מה קורה עם הפונדקאית. לאחר כ-9 חודשים שיחה ב2:23 לפנות בוקר- רומן בקו השני מודיע לי שירדו המים ואנחנו טסים לקייב מחר. ב3:30 כבר היה לנו כרטיסים, בבוקר היינו בקייב לראות את התינוק שלנו. אני אסכם בכמה מילים את ההליך הזה –
לא היינו מצליחים לעבור ללא רומן והתמיכה שלו!

תודה רבה לכל הצוות אתם מלאכים!

שלום לכולם,

זכות עבורי לספר את סיפור חיי שהסוף שלו משמח בזכותכם.
אני בת 37 ובעלי בן 38. התחתנו לפני 13 שנים, לאחר שנתיים של נישואין החלטנו להרחיב את המשפחה.
מכיוון שכל ניסיונותינו הטבעיים כשלו להביא ילד לעולם, החלטנו לפנות לרופאים בתקווה שאולי הם יוכלו לסייע לנו.
מאמצינו להביא ילד לעולם בדרך הטבעית ובדרך הפוריות כשלו.
אני לא ארחיב על מחלת סרטן השחלות שפקדה אותי בתהליך הפוריות כי זה סיפור אחרי לגמרי.
בהחלטה משותפת אחרי תקופת הכימותרפיה החלטנו לשנות כיוון.
די מהר מצאנו את עצמנו בתהליך אימוץ, דרך עמותת "מזל".
התהליך היה מיוחד, מרגש ועוצמתי שמחנו להכיר אנשים טובים אשר נתנו לנו תקווה מאוד גדולה להפוך להורים.
פגשנו את ביתנו, אהובת ליבנו ומאותה הפגישה הראשונה התאהבנו.
הגוזל שלי מילאה לי את החללים הריקים בלב, היא הפכה אותי לאמא מאושרת וגאה ואת בעלי לאבא מדהים.

דימה ולאוניד היקרים

עברנו אתכם סיבוב ראשון באימוץ ילדתנו המיוחדת והמקסימה,
היום אני מאושרת שבחרנו בכם שוב. אני שמחה לספר שאנחנו בתהליך פונדקאות מתקדם
יש לנו פונדקאית מדהימה, אישה מיוחדת ומקסימה.
יש לציין שאתם, דימה ולאוניד, ידעתם לקשר בנינו ולחבר על הצד הטוב ביותר.
כולנו בהתרגשות עצומה לקראת המשך התהליך.
אוסיף שאנחנו מרגישים תחושת בטחון ורוגע אתכם.

היה חשוב לנו לעבור את תהליך הפונדקאות עם אנשים מנוסים, שקולים, עם ידע רב בתהליך ויכולת עמידה בזמנים.
תמיד ידעתם והשכלתם להדריך אותנו ולומר לנו מה צופן לנו העתיד.
זה חשוב בכל תהליך שעוברים על אף כמה וכמה בתהליך פונדקאות.

תודה שאתם שותפים למסע של חיינו!

תמיד אני מספרת שאתם מלאכים בלבן שמגשימים חלומות.

באהבה והערכה
גבריאל וכרמית צבי

כמי שהייתה בדיוק במקום שלכם לפני שנה בערך, מבינה לליבכם ולכל התחושות והאכזבות שאתם עוברים…
אך יש תקווה למרות שזה לא ממש נראה באופק,
אחרי שנים של טיפולי פוריות, אחרי הרבה מאוד אכזבות, פניה לאימוץ בארץ ובחו"ל ללא תקווה.

חיפשנו פיתרון, רצינו להרחיב את המשפחה….
ולאחר שהבנו שגם באימוץ בחו"ל אין תקווה.
הכרנו את דימה ולאוניד. אנשים מקסימים עם ידע נרחב, דאגה ואיכפתיות.
מהר מאוד זיהינו את היושרה והכנות שלהם וחתמנו על חוזה.
הכל עבר כל כך מהר, נסענו פעמיים לקייב ונהננו מאוד מהמקום, מהיחס החם של כל הצוות, מהטיפול המקצועי והשמירה על הפונדקאית. קיבלנו עדכונים און ליין אחרי כל בדיקה.
לא נלקחו סיכונים ועשו את כל הבדיקות, אפילו יותר מהבדיקות שנעשות בארץ.
בסוף זה קרה….. תוך שנה מיום שחתמנו על החוזה חזרנו הבייתה עם תאומים מקסימים, בריאים וחייכנים.
ממליצה בחום על דימה ולאוניד בפונדקאות באוקראינה, יחס אישי וליווי רציני ומקצועי בכל שלב.
בדיקות מקיפות של הפונדקאית במהלך כל ההריון.
לנו זה הצליח אין כל סיבה שלא יצליח גם לכם…
הליך מהיר, מקצועי ואישי.
שווה לשמוע ולהתרשם.
ממליצים בחום.

פוסטים ברשת

להתעורר לבוקר קסום וגשום בבית מחומם עם התאומים שלנו…. ולהתעצבן !!!

יש איזה בחור ( כנראה פרופיל פיקטיבי) שפועל בשם אחת מסוכנויות הפונדקאות בגאורגיה ומשמיץ כל סוכנות אחרת…פשוט להתעצבן על הנזק שנגרם לסוגות שלא יודעים לחפש מידע ומגיעים רק למקומות הלא נכונים.
סוכנות יקרה עם שירותים מיותרים שעולים הרבה כסף ( להורים שמימילא חנוקים מהוצאות) וכל מה שיש להם להציג זה הפחדות והשמצות " אל תלכו לאף אחד אחר כולם שרלטנים".

אז ראשית זו הוצאת דיבה …
שנית, מי שבודק לעומק מוצא חברה עם משרדי פאר ומזכירות ו…60 רופאים ישראלים שלא רשאים לעבוד כרופאים בגאורגיה ו…ו…
אנחנו מצאנו את "הזכות להורות" עם זמינות 24 שעות של כל הצוות בארץ ובקייב, רופאים מעולים, בית חולים פרטי, שירות משפטי מקצועי והכי חשוב…לא רק שהתהליך הוא הזול מכולם ונותן מענה לכל שאלה וצורך, הליווי הרבה זמן לאחר סיום התהליך, עזרה ונכונות לסייע בכל דבר זה מה שחשוב.
מי שמעוניין לקבל מידע מוזמן גם בפרטי לפנות אלינו, נשמח לעזור לכל אחת ואחד כזוג שהפך להורים בזכות " הזכות להורות"

הזכות להורות - פונדקאות באוקראינה

לצערי יש זוגות רבים שמאוד רוצים ילדים ולא מצליחים לבד ואחד הצדדים (לרוב הגבר) לא מסכים להיפתח לדרכים נוספות.
"אם זה לא ממני אז כנראה אלוהים קבע שלא צריך להיות לנו ילד" –> שמעתי את המשפט הזה הרבה מאוד ולצערי גם בן זוגי חזר על המשפט הזה אחרי שהתבשרנו שמסוכן עבורי להמשיך טיפולים….
לרוב הפגיעה באגו הגברי קשה מאוד וזה כבר מתחיל בבדיקת זרע שהגבר מתבקש למסור זרע לבדיקה או להפרייה.
הזוג עובר תהליך ארוך עם עצמו, תהליך רגשי ומטלטל….
אחרי שישבתי לו על הראש, שלחתי את כל המשפחה שלי, שלו ואת החברים לדבר איתו ובמקביל חקרתי בשקט את הנושא – חודשים נכנסתי לכל פורום בנושא, הגעתי למפגשים, הכרתי המון נשים במצבי ותוך כדי המון בכי ועצבות ורצון ענקי לגדל ילד וכעס למה הבן זוג שלי לא רוצה כמוני.

אפשר לומר בגאווה שהיום הוא מאוהב בה אפילו יותר ממני😀

אחרי שעברנו יותר מ 13 שנה במסע הארוך הזה עד שחבקנו את ילדתנו הבטחנו שחלק מהנתינה שלנו לקהילה זו פתיחת הבית שלנו לזוגות מתלבטים .
במשך השנים האחרונות הגיעו אלינו כמה זוגות לשיחה כנה וכוס קפה משובח ושוחחנו בעיקר על הרגשות הרבים והמחשבות המלחיצות בעיבוד טראומות, פחדים ואגו בדבר כניסה לתהליך לא מוכר בעיקר שהגנים ( חצי מהם) לא שלנו.

הפגישה ללא תשלום ובאהבה רבה 
היא מתאימה לזוגות ויחידים בלי תנאים.

לכל אחד יש זכות להגשים את ההורות שלו .

בהצלחה לכולם🤗

פונדקאות באוקראינה

רצינו להגיד תודה ענקית לדימה, לאוניד ולמירה על שעזרתם לנו להגשים חלום ולהפוך להורים לראשונה ללני המושלם!

אחרי נישואים של 10 שנים והרבה טיפולים וגם המתנה לא קצרה לאימוץ הגענו לדימה וישר הרגשנו בידיים טובות ומקצועיות, כל התהליך התנהל עם המון אכפתיות, הקשבה, ותמיכה מלאה ומי היה חושב שבתוך פחות משנה נזכה לחבוק ילד ראשון, אז שוב אין מספיק מילים להודות על כל העזרה והתמיכה בתהליך מההתחלה בפגישת הפונדקאית דרך בדיקת הu.s ועל העדכונים השותפים על בדיקות ומצב ההריון ועד הלידה ולאחריה.
גם המרפאה שבו התנהל התהליך וגם בית היולדות היו מדהימים! גם הרופאות והאחיות ובעיקר הליווי המתמיד של דימה, לאוניד ומירה.

אז שוב תודה,

ג'ואן ומאור זכריה.

תמונה של: משה כץ שמי משה כץ, נשוי לענבר ויש לנו ילדה בת 10 ביולוגית בשם מיה. אנחנו כבר קרוב ל-8 שנים מנסים בכל דרך אפשרית להביא עוד ילד לעולם. אין ספור הפריות משהו שהרבה מכם בטח מכירים, שהשם יעזור. התחלנו תהליך אימוץ ברוסיה חכינו שנתיים וגם זה לא הצליח. לפני בדיוק 11 חודשים הכרתי בחור בשם דימה. ואוו! בחיי שאני אפילו לא יודע איך להגיד לו תודה. אלפי תודות לא יספיקו עבור מה שהוא עושה עבורנו. דימה הוא המנכ"ל של "הזכות להורות" – חברה שעוזרת להרבה הורים להגשים את החלום שלהם ולהביא ילדים לעולם. השירות שקיבלנו הוא לא פחות ממדהים. זהו שירות שלא קיבלתי אף פעם בחיים שלי ואני יודע לתת שירות בעצמי. זה מתחיל בדברים הקטנים ונגמר בדברים הגדולים. בין אם זה הבית חולים שהרופאות פה נעימות ומקצועיות. גם מירה העוזרת של דימה שבכל דקה או שעה זמינה 24 שעות ובין אם זה להביא ולמצוא דירה פה בקייב. פשוט באמת שאין לי מילים. חברים אני בטוח שיש לכם פחד או חשש אבל באמת שאין לכם ממה. כל מי שבאמת רוצה להביא ילד לעולם שיפגוש את דימה בארץ לפגישה לא מחייבת, אני באמת יכול להבטיח לכם שאם תצאו איתו לדרך אתם תקבלו את הדרך הכי טובה ונכונה לכם ואני גם יותר מזה בטוח שיהיה לכם עוד ילד במוקדם או במאוחר. כל מי שרוצה לשאול אותי שאלות בצורה פרטית מוזמן להתקשר אליי ואני אשמח לשוחח איתו על התהליך שעברנו. שוב תודה דימה.

שיתוף לקראת השנה החדשה.
כמו כולם גם אנחנו שלחנו וקיבלנו ברכות לשנה החדשה.
אחת הברכות שריגשה אותנו הייתה מצוות שגרירות ישראל בקייב אוקראינה.
הברכה האישית והמרגשת החזירה אותנו לרגע מכונן אחד ששינה עבורינו הכל !
בכל תהליך הפונדקאות עם "הזכות להורות" באופן טבעי קינן בנו בעקביות ספק קל: אולי נפלנו, אולי מרמים אותנו , אולי סידרו אותנו…וגם כשהילדים היו ברשותנו ..אולי יעצרו אותנו רשויות הרווחה ואולי לא יתנו לנו לעלות אותם למטוס חזרה הבייתה….שאלות שבאיזה מקום תמיד עלו למרות ה"קליק" המיידי עם דימה והרגשת האמון והביטחון שליוו אותנו.
עד שהגענו בפעם הראשונה לשגרירות לרישום הילדים והתחלת תהליך עד קבלת דרכונים ות.ז לילדים.
מרגע שנכנסנו לשגרירות ראינו את מירה ( אשת הצוות האוקראיני של "הזכות להורות" בקייב) מסתובבת בין עובדי השגרירות כבת בית ומתנהלת במקצועיות וביטחון באולם קבלת הקהל.
לאורך כל אותו יום שמענו מבעלי תפקידים והצוות שאירח אותנו: אתם יכולים להיות רגועים, עוד לא נתקלנו בהרבה אנשים מקצועיים וקפדניים כמו מירה לגבי הכללים והחוק האוקראיני במקביל לישראלי.
זהו נרגענו סופית ( כאילו שהיה לנו ממה לחשוש…).
חשוב הליווי הצמוד, האכפתיות לאורך כל הדרך , המקצועיות והאמינות ובעיקר הביטחון שהכל חוקי ותקין בשקיפות מלאה.
שנה טובה

רבים שואלים אותי בפרטי- מי את ומה הקשר שלך לפונדקאות באוקראינה עם הזכות להורות? אז ככה- שמי גילי רונן, בת 47 (בעוד כמה ימים😉) , נשואה ואמא לילדה בת 10. חצי שנה אחרי החתונה התחלנו כמו רבים לנסות להיכנס להריון, כבר מגיל קטן חלמתי להיות אמא. כל מחזור שהגיע העציב אותי מאוד… ניסינו שנה כמו שרשום בספר ואז התחילו כל הבדיקות. לא מצאו שום בעיה והתחלנו לתזמן זמן ביוץ, כדורים, הזרעות ושום דבר לא קרה…. עוד מחזור ועוד בכי והרבה ממחתות נייר… מכיוון שאני חולת לב מלידה אחרי מספר ניתוחים הייתי צריכה אישורים מקרדיולוגים וצנטור מיוחד בכדי לאשר לי לעבור טיפולי IVF . בטיפול הרביעי נקלטתי אך לצערי בשבוע 22 התחילה פתיחה ועברתי לידה שקטה . ואחרי זה שלילי ושוב שלילי והמון שליליים וביניהם 2 הריונות כימיים קצרים. בטיפול ה 18 של ה IVF נקלטתי שוב להריון , עברתי תפירת רחם ואשפוז ממושך בהריון בסיכון גבוה. בשבוע 25 אובחנו מומים קשים לעוברית שלנו ואחרי שעברנו כמעט את כל הקרדיולוגים שמטפלים בילדים אחרי המלצה בפה אחד עברנו שוב לידה שקטה. באותה לידה לצערי כמעט איבדתי את חיי, הלב פרפר בחדר ניתוח ונחה עליי ההמלצה והבקשה- של- זהווו אסור לך יותר להיכנס להריון מסוכן. לי בראש למרות הכל היה משפט- לי יהיה ילד, אני אהיה אמאאא. תוך כדי עודדתי נשים, הייתי פעילה בפורומים , במפגשים, העברתי סדנאות תמיכה למרות שעדיין לא הצליח אבל הייתי אופטימית כל הדרך. כמה ימים אחרי שחזרנו הבייתה התחלתי לחרוש את קבוצות הפורום פונדקאות- קראתי חרשתי, למדתי, קראתי המון המון הודעות והחלטתי לכתוב פוסט לספר את הסיפור שלי. ימים ספורים אחרי מצאתי את עצמי עם בן זוגי ישובים במפגש גדול של מירב פונדקאות חובקת הנהדרים וסיפרתי את הסיפור שלי. חתמנו איתם וחיכינו ןחיכינו שתימצא לנו פונדקאית , אחרי זמן מה מצאו לנו פונדקאית שכבר עברה בהצלחה עם זוג את התהליך והייתה מאוד לחוצה על כסף . היא לא התאימה לנו מההתחלה וידענו את זה ובכל זאת בחרנו להתחיל איתה את התהליך. כמו שלצערנו דמיינו ההתחלה לא הייתה טובה איתה ועברנו החזרת עוברים אחת שלילית והפונדקאית ממש כעסה על הביציות שלי סמיילי , סיימנו את התהליך איתה וידענו שאנחנו צריכים שוב לחכות והפעם הרבה מאוד… בינתיים חברות לפורום התחילו חלקם לחכות לפונדקאית שתימצא להן וחלקן חיפשו לבד ושילמו רובן המון כסף על פינוק הפונדקאית כבר מההתחלה לפני שהיא אושרה בכלל. חלקם גם לא אושרו זה מצב כל כך רגיש ועדין לחפש ולהיפגש עם אישה זרה ולסמוך עליה שהיא תשמור על הילד שלך. בכדי לחסוך זמן ולעמוד בתור למציאת פונדקאית החלטנו לפרסם כתבה עלינו ולמצוא פונדקאית בכדי שחברת הפונדקאות תבדוק אותה היטב . הבדיקות שלהם בעמידת זמנים, לקיחה לרופא לבדיקות מדוייקות, שאלות מדוייקות לרצינות וחפירה מקצועית בכל הההיסטוריה של הבדיקות, ההריונות ןלידות כל כך חשובה- מעל הכל הם בודקים שאין שום סכנה לפודנקאית. הם בקשר מתמיד איתהובודקים את היכולות שלה . אחרי שפנתה אלינו אישה מקסימההה שמעוניינת להיות הפונדקאית שלנו והחברה בדקה והועדה אישרה התחלנו את המסע יחד. ממש התאהבנו אחת בשנייה- נוצר קשר מדהים, מכבד וחברי. עברנו איתה 7 טיפולים ובשום טיפול לא נכנסה להריון. רצינו מאוד להמשיך ולחדש את החוזה גם בכדי לא לחכות שוב ולשלם שוב דמי תיווך וגם היא הייתה נהדרת. לצערנו היא לא הייתה מעוניינת להמשיך וביקשה לסיים את הליך הפונדקאות. נשארנו בקשר חברי ואוהב תקופה ארוכה. עשינו הפסקה ארוכה … הרבה חושבים ותוך כדי העברתי 2 סדנאות תמיכה למטופלות פריון ותמכתי במטופלות פריון כי האני מאמין שלי שההצלחה שלי לא באה על חשבון אי הצלחה של האחרת וההיפך…. אחרי נבירה ארוכה בפורום האימוץ עדיין לא הייתי מוכנה לתהליך ורציתי מאוד "ילד משלי" רק שהיה צריך לחכות עוד הרבה זמן וזה היה עוד הרבה כסף…. נסענו להכיר חברת אימוץ גדולה בירושלים וחזרנו מאוכזבים וההיפך ממתלהבים… יותר נכון מפוחדים. אחרי כחודשיים שמענו על עמותת מזל- אימוץ מאוקראינה בהנהלת דימה ואחיו ליאוניד וקבענו להיפגש איתם. הפגישה הייתה מרגשת מאוד, מאירה, מעודדת . קיבלנו תשובות לכל הפחדים, לכל השאלות ובהחלט דימה וכל מי שהמליץ עליו הכילו אותנו בצורה נפלאהתמונה של לב תמונה של לב אירגנו כמה מפגשים של מאמצים וילדיהם ועשרות (בלי הגזמה) עודדו אחד את השנייה וחלקם הגדול היו דרך עמותת מזל כבר עם ילדים אחרי- מרוצים ומרוגשים. חתמנו עם דימה מעמותת מזל וחיכינו שתימצא לנו הילדה הבריאה עבורנו בתור . אחרי כמה חודשים קיבלנו את הבשורה ומצאו לנו את הילדה שחיכינו לה כל כך. בחודש מרץ 2010 טסנו 8 זוגות מרוגשים להגשים אל חלומנו באוקראינה דרך עמותת מזל וכל אחד נסע לאיזור אחר באוקראינה להכיר את הילד/ה שלו/ה. חודש שלם היינו באוקראינה, להכיר אותה, לסדר ניירת עם מלווה מדהים. כל המלווים המקומיים דרך עמותת מזל היו נהדרים, רגישים ומקצועיים. דימה ולאוניד ענו ועמדו לרשותינו לכל בעיה שלא הייתה וכל חשש שעלה. היינו בידיים טובות. חוץ מיזה שהם דוברי השפה ונולדו שם עם קשרים מעולים . דימה תיקתק לנו בקייב את כל מה שצריך בכדי לסגור את כל הקצוות ולעלות לטיסה לארץ. חזרנו עם מיקה שלנו אחרי חודש לארץ. מיקה בת 10. את דימה בעיקר (עם לאוניד פחות הייתי בקשר ישיר) שיבחתי על המסע עם עמותת מזל שלעיניה היא רואה משפחות שמגשימות את חלומם. מאז אני עוקבת באדיקות ומודה לו על המתנה הענקית שבתיווך ןבעזרתו קיבלנו. (חמסה חמסה חמסה חמסה חמסה). בערך שנה אחרי שאימצנו את מיקה התקבלה בשורה שממשלת אוקאינה סוגרת את תהליך האימוץ מתחת לגיל 5 ולכן דימה ולאוניד סגרו בצער רב את העמותה יחד עם עשרות זוגות שחיכו לחתום חוזה. ב 2011 באופן הכי טבעי שיש הם הקימו את הזכות להורות פונדקאות באוקראינה וחברו למעבדה מצויינת וצוות נהדר וחזרו לעשות את מה שהם הכי אוהבים לעשות – לגרום למשפחות אושר וכמו שם החברה שלהם- הזכות להורות תמונה של לב אני בטוחה שאם הייתי צעירה יותר ובריאה יותר הייתי קופצת לתהליך פונדקאות עם דימה. ניסיון עם מקצועים כבר יש לי. אז נחזור להתחלה- מי את ומה הקשר שלך לזכות להורות- פונדקאות באוקראינה? תמונה של סמיילי שמי גילי רונן- פשוט להיות, מטפלת אנרגטית ומלווה פריון מקרוב ומרחוק מוזמנות ומוזמנים חופשי לדבר ולשוחח איתי טלפונית ממחר- בלי שום תשלום והתחייבות ולהתייעץ על כל תהליך פריון שהינכם עוברים. הזכות להורות-אוקראינה- חברת פונדקאות רצינית ומקצועית שיכולה לעזור לכם להגשים את החלום מהר יותר, מוזל יותר, מבלי להיקשר לפונדקאית ולהרגיש קושי שהיא שומרת לכם על הילד, עם בדיקות רבות שלא בסל הלידה בישראל, עם אפשרות להחליף פונדקאית במהירות מבלי לחכות חלילה והיא לא נקלטת וגם תורמת ביציות אם צריך. שווה לכם לשוחח עם דימה , מינימום תפגשו אדם נחמד ותשתו איתו קפה. מאחלת לכל אחת ואחד בקבוצה המון הצלחה בהגשמת החלום תמונה של לב * אגב שמי עד לפני שנה היה רינה רונן ובפורומים ובקבוצות השונות בעבר אולי תזהו אותי בניק ריננית היחידה או משנה מזל היחידה או רינה רונן.

השירות שקיבלנו בקייב על ידי, דימה, לאוניד ומירה היה מדהים.
כל דבר שרק היינו צריכים הם עמדו לצידינו 24 שעות ביימה עם דאגה גדולה.
עברנו את אותו התהליך כמוכם בדיוק ולאחר כל הנסיונות הגענו לדימה המלאך שלנו שמילא את בתינו בחום, אור ובשמחה

שיתוף מתוך הקליניקה- בשיחות עם חלק מהנשים שמגששות אחר תהליך הפונדקאות עולה הנושא – הקושי להכיל אישה שתישא את העובר שלנו. אנחנו מציפות את החשש ואת ההרגשה הטבעית ובעיקר את העצב שאישה אחרת תהיה בהריון במקומנו. אני זוכרת באופן אישי את הרגשת האובדן על הרחם האישי שלי שאומנם קיים אבל לא מומלץ שאשא בתוכו את התינוק שלנו.
התהליך מצד אחד הוא עיסקה לכל דבר . עיסקה מאוד רגישה, מרגשת ושבירה. עם הפונדקאית הראשונה שלי הרגשתי בכל שיחה חוסר כבוד, לחץ כספי, זלזול והקטנה. עם הפונדקאית השנייה שלי הרגשתי מלכה, אהובה, שלמה, שמחה ושאני סומכת ואוהבת אותה כאילו היא אחותי הקטנה. בתהליך הזה אחד מהדברים הכי חשובים שיש זה לסמוך, לסמוך ושוב לסמוך ולשחרר שליטה מבלי לאבד שליטה. זוגות שאני שאני מטפלת מספרים שקשה להם לא לדעת מה היא עושה בערב, מי נוגע בבטן ובעיקר הרגעים שצריכים להיפרד ממנה ויחד עם זאת להיפרד מהעובר. באחד מהטיפולים אמרה לי מטופלת שרק החלה את התהליך- הלוואי שהייתי יכולה לישון ולהתעורר עוד 9 חודשים לפני הלידה מבלי לדאוג ברמות קשות לעובר, מבלי לראות כל כך הרבה את הפונדקאית עם הבטן ולזכור שהילד שלי שם. מי שזקוקה לקשר הדוק עם הפונדקאית, לבקר אותה, לבלות איתה, להיות בכל הבדיקות צמוד אליה, להיות בשליטה מלאה ולהיות מעורבת רוב הזמן – התהליך בחו"ל לא עבורה. ממליצה בחום בארץ על מירב פונדקאות מחבקת תמונה של לב אבל, אם את רוצה לקבל עדכונים מבלי להיקשר להיות מעורבת מבלי לפגוש אותה בחלק מזמן ההריון להתרגש איתה בעיקר לפני הלידה לקבל תמונות, עדכונים, הנחיות, בדיקות מבלי להיות מעורבת ברצה צמודה- תהליך הפונדקאות בחו"ל בשבילך. כולל ליווי, עזרה, תמיכה,מהיר יותר, זול יותר, סל בדיקות עשיר וגמישות תמונה של לב ממליצה בחום על הזכות להורות באוקראינה תמונה של לב תמונה של לב מוזמנות להתייעץ איתי בפרטי בלי התחייבות מצידכם תמונה של לב בהצלחה לכולן תמונה של לב

בהצלחה לזוג המרגש ולפונדקאית המקסימה בסקירה השנייה לפונדקאית באוקראינה דרך הזכות להורות 
פונדקאות באוקריאנה דרך הזכות להורות.
פונדקאות-הזכות להורות
החלום קרוב מתמיד

תמונה של תינוק בתוך קן מזל טוב נולדה תינוקת אתמול במזל טוב באוקראינה למשפחת הזכות להורות תמונה של לב התינוקת המתוקה מצטרפת לאחיה שנולד באותו התהליך לפני קצת יותר משנה. תוך קצת פחות משנתיים – 2 ילדים אחים מצטרפים למשפחת הזכות להורות תמונה של לב שלומה של הפונדקאית נהדר – מודים לה מכל הלב תמונה של לב
מזל טוב לזוג המרוגש ולבנם הקטן תמונה של לב גדלו אותם בנחת תמונה של לב מזל טוב למשפחת הזכות להורות באוקראינה תמונה של לב

לקום בבוקר ולהביט בתאומים ולהגיע למסקנה אחת ברורה:
יש את "הזכות להורות" ובראשם את דימה ויש את כל הייתר…
עם תהליך ארוך ומתיש יותר או תהליך מוצלח אבל יקר בהרבה , קיצורי דרך , אי מתן פתרונות לצרכים מיוחדים….
טוב שבחרנו בדימה ובצוות של "הזכות להורות".
טובה שעה אחת קודם אם הסוכנויות לפונדקאות בחו"ל יאמצו את הסטנדרטים,הפשטות וההקפדה על כללים וחוקים כפי שמתקיימים ב"זכות להורות"

פעם הייתה לי שיחה עם חבר שזכה בהרבה כסף בלוטו… הוא אמר לי: אתה יודע מה זה ? אחרי שנים של נסיונות ופטנטים והתייעצויות וכל פעם אכזבה מחדש ופתאום…הזכייה הזו שהפכה לנו את החיים …איזה אושר שלא ניתן לתאר….
מזכיר לכם ? מוכר לכם ?
מכירים את ההרגשה ?, בדיוק אותה הרגשה רק שזכינו הרבה יותר מלוטו…בתאומיקס .
חג משפחה שמח לכולם ולצוות "הזכות להורות" שהפכו אותנו למשפחה.
מברכים במיוחד את אלו שבדרך …שתהיו בשנה הקרובה משפחה, חג ראשון, ארוע ראשון , שמחה ראשונה…😍

יום משפחה שמח !

"כדי להגשים חלום אחד ישן

יש צורך במיליון חולמים

שלא עוצמים את עיניהם.

כדי להגשים חלום אחד ישן

יש צורך במיליון חולמים

שלא אוטמים את אזניהם…" (מקום בלב)

לצערנו נשים רבות מידי, ממש יותר מידי עוברות עשרות טיפולי פריון, בדיקות, ניתוחים, כאבים, הפלות בכל השלבים האפשריים והרבה- שלילי, שלילי, שלילי.

חלקן גם נולדו עם תסמונת רוקיטנסקי – נולדו ללא רחם, אבל שחלות יש ואפשר לשאוב ביציות ועם הזרע של הבן זוג ליצור הפרייה ברחמה של הפונדקאית.

לצד הפיזי יש צד נפשי לא פשוט שזקוק לעיבוד רב, תמיכה והכלה בכדי ליצור מצב רגשי יציב, חזק והגיוני מתוך ידיעה שזו אפשרות מבורכת ומכבדת ליצור את המשפחה שחלמת.

אני אישית זוכרת את הרגע שאיבדתי את העוברית שלי בלידה מוקדמת טראומטית ובישרו לי שמסוכן לי להמשיך ולנסות להרות.

השמיים נפלו לי מעל הראש.

חזרתי על המשפט- לי יהיו ילדים משלי שוב ושוב ושוב מבלי להבין את המשמעות בכלל. מי יכול לחשוב בזמן כאב נפשי ואבל שיש אפשרות להיעזר באישה נוספת להרות?

וגם שחושבים על זה באופן הכי טבעי הנשיות מתערערת- שלרחם של אישה זרה ייכנסו הביציות והזרעים והיא תלד את הילד שלנו?

נשמע לי הכי משוגע, עצוב והכי הזוי בעולם !!!

בחלק מעיבוד הרגשות עולים רגשות כמו אשמה והרבה שאלות- למה לא הצלחתי? למה לא נקלטתי?, אולי זה סימן למשהו נוראי?, אולי אני לא מספיק טובה בכדי להיות אמא? כמה אשמה וכמה למה? ולמה ולמה ולמה?

ואז נוצר ריק גדול, מחנק בגרון וצורך להיות פרקטית . לי עלתה זעקה מהלב- מתי אהיה כבר אמא?

תוך כדי האבל על הרחם הריקה מהעוברית שלי נכנסתי לסחרחרת בירור תהליך הפונדקאות המבורך.

המחשבה שאישה זרה תישא את העוברים שלי ברחמה במשך 9 חודשים לא פשוטה- התהליך הוא ששואבים לי את הביציות מפרים עם הזרע של בן זוגי ומחזירים את העוברים שלנו לרחמה למשמרת 9 חודשים.

ותוך כל התקופה הזאת השכנות יולדות, הגיסות, החברות וכל חתולה ברחוב תוך שנייה מתעברת.

בזמן שלי היו 3 אפשרויות בלבד – מירב פונדקאות חובקת, עוד חברה ישראלית וזוגות שניסו להצליח בתהליך לבד בלי שום ליווי.

התור היה ארוך.. המון זוגות והעצבים לחכות ולחכות ולחכות עד שנפגוש פונדקאית היה מטורף ואז יש גם ועדה ופגישות עם עו"ד, פגישה עם פסיכולוג, מיליון בדיקות וסידורים.

אנחנו אישית התעייפנו מהשנים הרבות של כל הניירת והזריקות ןהבדיקות הבלתי פוסקות. החלטנו ללכת לליווי ובחרנו במירב פונדקאות חובקת הנפלאה.

לצערנו הדרך הייתה ארוכה מידי והתהליך היה מרגש מאוווד, מירב והעוזרת האישית שלה, אורית שהייתה פונדקאית בעצמה היו נהדרות ובלי קשר אליהן תהליך הפונדקאות שלנו לא צלח- לא נכנסו להריון.

כיום האפשרויות רבות – האפשרות לעשות פונדקאות בארץ דרך מירב פונדקאות חובקת קיימת ומרגשת.

ישנה אפשרות נוספת – פונדקאות בחו"ל – קיצור זמן משמעותי, בלי ועדות ומרכיב חשוב מאוד- מחיר הרבה יותר זול.

השפע קיים בתהליך הפונדקאות והאפשרות להיהפך מזוג למשפחה גדול והתעצם.

אני אישית ממליצה רק מה שניסיתי בעצמי !, לכן בחו"ל אני ממליצה על פונדקאות עם הזכות להורות באוקראינה עם דימה.

תהליך מהיר, סל בדיקות רחב יותר, אפשרות להחלפת פונדקאית בתוך התהליך, בדיקת PGD, מחיר זול יותר (יש גם חלוקה של התשלום ולא בבת אחת תשלום של כל הסכום בבת אחת).

לנו דימה הגשים חלום ודרכו אימצנו את ילדתנו בחברה הקודמת שהייתה "עמותת מזל" לאימוץ מאוקראינה- אותה חברה ואותם מנהלים, ניסיון ותשוקה ענקית לעזור לזוגות לחבוק ילדים.

ב 2010 נוצרה המשפחה האישית שלי .

ב 20111 עמותת מזל נהפכה ל "זכות להורות" פונדקאות באוקראינה והמשיכה בהגשמת חלום לזוגות בתהליך נוסף אך הפעם פונדקאות.

יום משפחה שמח לכל המשפחות שהגשימו את החלום ולכל המשפחות שבדרך …

אל תהססו- הדרך מתחילה בהרמת טלפון .

אני באהבה מאז משוחחת עם עשרות נשים , מלווה, מייעצת ומעודדת בלי שום התחייבות.

שלכם,

גילי רונן

לקבלת הצעת מחיר / פגישת ייעוץ ללא עלות:

כל מה שרציתם לשאול על פונדקאות באוקראינה

שני היתרונות המרכזיים הם: אתם זוכים לקבל את ילדכם הישר מיום היוולדו. ילדכם נושא את המטען הגנטי שלכם או לפחות של אחד מכם.

היתרון המרכזי הוא זמן המתנה קצר (בערך חודש) עד להתאמת פונדקאית לדרישות ההורים המיועדים. בנוסף, עלות התהליך זולה יותר מאשר פונדקאות בארץ ובמקום אחר בעולם.
עיקרם של השירותים הינם לוגיסטיים ומשפטיים. לרבות ליווי ההורים המיועדים בחוזים עם הפונדקאית והמרפאה בחו"ל, תוך שמירה על האינטרסים של ההורים המיועדים, תאום הפעולות הנדרשות מול מרפאות הפריון שלנו, דיווח בזמן אמת אודות מצבה הרפואי של הפונדקאית שלכם וכל פעולה הנדרשת לצורך השלמת ההליך לשביעות רצונכם. אנו משתמשים בניסיון ובידע שצברנו, בייצוג הורים מיועדים, מול כל הגורמים הרלוונטים המעורבים בהליך, על מנת לוודא שההליך מתנהל על פי כל ההסכמות בין הצדדים.
את הטיפולים להשגת הריון ניתן להתחיל תוך חודש בערך מהחתימה על הסכם ליווי התהליך על ידי חברתינו. האם ניתן להיות בקשר עם הפונדקאית בחו"ל במהלך ההיריון? מידת הקשר תלויה בעיקר בהורים המיועדים. ישנם הורים מיועדים המעדיפים שלא להיקשר לפונדקאית ולפיכך אינם מעוניינים להיות עימה בקשר וישנם כאלו המבקשים לחוות עם הפונדקאית את חווית ההיריון ובוחרים להיות מעורבים מאוד.
בהתאם לחקיקה באוקראינה, ההורים של הילד שנולד באמצעות פונדקאית, הם ההורים הגנטיים (הביולוגיים) שהשתתפו בהליך הפונדקאות. כך, אפילו אם יש קשר גנטי רק להורה אחד מההורים המיועדים (למשל: קשר גנטי לאבא שסיפק זרע בעוד שהביצית התקבלה מתורמת, או קשר גנטי לאמא שתרמה ביצית בעוד שהזרע התקבל מתורם), בן הזוג השני מקבל אוטומטית הכרה וזכויות הוריות. השמות של ההורים הביולוגיים נרשמים בתעודת הלידה של הילד במהלך הרישום במשרד למרשם אוכלוסין ואין בשום מקום אזכור לכך שהילד נולד בתהליך פונדקאות. לפונדקאית אין כל זכויות הורות על הילד והיא לא מורשית להחזיק בו. הוראות אלה קבועות בקוד המשפחתי והאזרחי של אוקראינה וכן בהוראות חוק אחרות.
אישה בריאה נפשית ופיסית, בעלת ילד אחד לפחות, בת 18-35. למצבה האישי של האם הפונדקאית בחו"ל אין משמעות. אם היא נשואה, עו"ד מטעמנו יחתימו גם את בעלה על הצהרת ויתור זכויות בילוד. כמו כן, עליה להיות ללא עבר פלילי ובעלת רצון עז לסייע למשפחות ללא ילדים.
עבור תרומת ביצית , יכולה להתאים כל אישה בריאה, בטווח הגילאים 20-32, בעלת ילדים בריאים, ללא תכונות אורגניות הניכרות לעין וללא הרגלים התמכרותכם (עישון, אלכוהול, סמים ותרופות) וללא מחלות גנטיות.
הביצית שייכת לאם המיועדת, במידה ולא יהיו לה ביציות יופנו בני הזוג לתהליך תרומת ביציות, התרומה תהיה אנונימית. בשום מקרה לא תילקח ביצית מהפונדקאית.
פונדקאות באוקראינה הינה חוקית לכל דבר ועניין. התנאים והדרישות לתכנית מסוג זה קבועים במספר הוראות חוק, כגון: הקוד המשפחתי והאזרחי של אוקראינה, חוק עקרונות הבריאות של אוקראינה, הוראת משרד הבריאות מספר 771, וכן הוראות וצווים נוספים. כל הוראות החוק הללו לא אוסרות השתתפות של תושבים זרים בהליכים אלו, כך שהנכם חופשיים לממש את הזכות להורות באוקראינה. לחוק האוקראיני לחצו כאן
על ההורים המיועדים לטוס לחו"ל על מנת לתת את החומר הגנטי למרפאה באוקראינה וכן לחתום על ההסכמים הרלוונטיים ולהכיר באופן אישי את הרופאים, המרפאה ועורכי הדין שיפעלו למענם במהלך ההיריון ולאחריו.
אנו נמצאים עם המרפאה בקשר יומיומי ומעדכנים מיד אודות כל התפתחות.
יש הליך סטנדרטי של רישום ילד שרק נולד. פונדקאית ממלאה הצהרה המאושרת על ידי נוטריון בה היא מצהירה על הסכמתה לכך שההורים המיועדים (הביולוגיים) יירשמו כהורים החוקיים של הילד. עם הצהרה זו ולאחר קבלת יתר המסמכים הדרושים, עורכי הדין הפועלים בשיתוף פעולה עם החברה, יכולים בקלות ובמהירות להוציא תעודת לידה, שבה ההורים המיועדים יהיו רשומים כהורים.
ההליכים מתחילים בדרך כלל לאחר 3-4 חודשי הריון. עורך הדין מטעם החברה, המייצג את ההורים המיועדים בישראל פונה בשם ההורים לבית המשפט לענייני משפחה בישראל ומתחיל בהליך משפטי, שסיומו יהיה בסמוך לאחר הלידה בחו"ל, מול השגרירות הישראלית.

משרדנו מיוצג בחו"ל ובישראל ע"י עו"ד המתמחים בתחום האשרות ודיני משפחה ויעשו הכול על מנת להבטיח פיתרון לכל בעיה משפטית המתעוררת במהלך ההליך.

המשפחה משלמת את כל התשלומים דרך המרפאה המטפלת בלבד ולא ישירות לפונדקאית. חלוקת התשלומים הינה בהתאם להתקדמות ההיריון.
רישום תעודת לידה אורך עד 5 ימים. החברה שלנו מסייעת לאשר זכויות הוריות במולדת.
זה תלוי בקונסוליה הספציפית, אבל זה יכול להתארך עד שלושה שבועות, הכוללים הוצאת כל הניירת וההליכים הבירוקרטים.
הפונדקאית עוברת בדיקות גניקולוגיות ואבחון התאמה נפשי לצורך בדיקת כשירותה להריון. עם זאת, אין צורך שתעבור בדיקות גנטיות מאחר והילד אינו קשור גנטית לפונדקאית. הגנים הינם של ההורים המיועדים ו/או של תורם זרע או תורמת ביצית ועליהם לעבור בדיקות גנטיות.
במסגרת מסלול VIP שאנו מציעים, אפשר לעבור כמה טיפולים שתצטרכו עד השגת ההיריון, כולל תרומת ביצית ו/או תרומת זרע. בנוסף, זכותכם, כהורים המיועדים, להחליף פונדקאית כבר לאחר מחזור אחד.
למשרדנו אנשי קשר קבועים בחו"ל, המפקחים על התנהגות הפונדקאית במהלך ההיריון ומוודאים כי היא שומרת על ההיריון ומקפידה על הוראות הרופא המטפל.
הסוכנות עימה אנו עובדים בחו"ל ומרפאת הפריון, מדווחות לנו על כל הגעה של הפונדקאית למרפאה ונמצאת עימה בקשר יומיומי. בנוסף, קיים דו"ח רפואי מסודר של המרפאה כל חודש במהלך ההיריון, העומד לרשות ההורים המיועדים.

להורים המיועדים סיכוי גבוה להרות ילד בריא, גם אם אחד מהם חולה במחלה קשה. עם זאת, יש לעיין בגיליון הרפואי הכולל של כל אחד מבני הזוג.

מאמרים, מדריכים, טיפים ועצות שלנו

מוזמנים להצטרף למשפחת "הזכות להורות" עוד היום

חברת "הזכות להורות" מנוהלת על ידי אנשים בעלי ניסיון רב שנים בתהליכי אימוץ ילדים מאוקראינה. שנים אלה סייעו לבעלי החברה ליצור רשת קשרים ענפה והדוקה עם הנפשות הפועלות, אנשי המקצוע, הרשויות והמוסדות המעורבים בתהליכי האימוץ, פונדקאות ותרומת הביצית, או הזרע.

כל אלה מבטיחים שתקבלו שירות מקצועי מצוות ישראלי עם קשרים מקומיים ענפים, שיקלו עבורכם על ההתמודדות עם שהות בארץ זרה לטיפול בנושא רגיש כל כך.

בנוסף, יקצרו עבורכם את הזמנים הדרושים לכל שלב בתהליך ויעניקו לכם שקט נפשי ותחושת ביטחון – שהכל מתבצע על הצד הטוב ביותר.

 
פונדקאות

ניסיוננו עתיר השנים בפונדקאות  באוקראינה, הכרותינו המעמיקה עם הנפשות הפועלות והמוסדות המעורבים בתהליך, מהווים נדבך חשוב לביטחון ולשקט הנפשי שתזכו לו.

אנו עומדים לרשותכם בכל שאלה! נשמח לתאם עמכם פגישה ולהסביר על התהליך.

ניתן ליצור קשר עם דימה בטלפון: 
072-3934996

או להשאיר פניה ואנו נחזור אליכם >>

לייעוץ ראשוני ללא עלות - חייגו: 077-996-9272 - או השאירו פרטים: