כמה עולה פונדקאות? מחיר הליך פונדקאות בישראל ובחו"ל

ההחלטה על הליך פונדקאות עבור זוגות רבים הוא המוצא האחרון להגשים את החלום המתוק להיות הורים. יחד עם זאת, העלויות מאד גבוהות בישראל לעומת חו"ל ולכן הסיטואציה הזאת עלולה לנפץ את החלום.

חברת "הזכות להורות" מביאה בשורה לעולם הפונדקאות ומלווה זוגות ומשפחות בתהליכי הפונדקאות בחו"ל שנים רבות. תוך כך, גם העלויות משתנות בהליך פונדקאות בחו"ל והופכות את כל הסיטואציה להרבה יותר נגישה, קלה ופשוטה. וכך הגשמת החלום ממש מעבר לפינה.

חשוב לדעת: חברת הזכות להורות היא מהוותיקות והגדולות בישראל בתחום הפונדקאות בחו"ל אשר מספקת הליך פונדקאות איכותי ובטוח תוך שמירה והתחייבות למחיר האטרקטיבי ביותר בישראל. זאת באמצעות בניית חבילה בהתאמה אישית שמתאימה בדיוק לצרכים שלכם.

בנוסף – אנו בחברת 'הזכות להורות' מאמינים בשקיפות מלאה, בכנות, וגם רוצים שתדעו ממה כדאי לכם להיזהר בחיפוש אחר החברה המושלמת להתחלת תהליך הפונדקאות, כי חשוב שתהיו בידיים הבטוחות ביותר. כשאתם ניגשים אל חברה העוסקת בפונדקאות, חשוב לדעת גם ממה להיזהר. שימו לב שלאף אחת מהחברות הישראליות אין בעלות על מרפאות בחו"ל!. חברות עובדות עם המרפאות. המרפאות הן בבעלות אזרחים מקומיים, והעובדים במרפאות הם רופאים מקומיים. חברות ישראליות לא רוכשות את המרפאות, ואין להן שום בעלות עליהן, אלא הן עובדות ביחד עם המרפאות בשיתוף מלא.

השוואת מחירי פונדקאות בין ישראל לבין חו''ל

חישוב הליך הפונדקאות בחו''ל עם הזכות להורות

ההקלות והמחירים מדברים - למה ישראלים מעדיפים פונדקאות בחו"ל?

החוקים בישראל שלובים יד ביד עם ההלכה היהודית המאפשרת פונדקאות בהגבלות משמעותיות. כל ההגבלות הללו יוצרים גם מחירים גבוהים שלא מאפשרים לכל זוג או משפחה להגשים את החלום להיות הורים, מה שיוצר ביקוש רב להליכי פונדקאות בחו"ל באופן מוגבר. ההליך לפונדקאות בחו"ל הוא משמעותית מופחת בעלויות, נגיש יותר, מהיר יותר וקל וכאשר ההליך מתבצע בליווי אנשי המקצוע המתמחים בנושא ובעלי הוותק והניסיון, ללא ספק קל להפוך להיות הורים. היות ובחו"ל חוק הפונדקאות מתקדם ומסביר פנים גם זמינות הפונדקאיות גבוהה יותר. ועל כן, נשים רבות מעוניינות ואף מתאימות להליך פונדקאות.

כל אישה המתעניינת בכך עוברת תהליך התאמה אישי הכולל גם אבחון פסיכולוגי ורפואי ומקבלת ליווי מלא מטעם המרפאות בחו"ל.

ילדה לצד אמא הריונית

להיות הורים

בסופו של דבר, תנאים אידיאלים, מחירים נמוכים, יחס מסביר פנים של המדינה המארחת וליווי מקצועי של צוות מיומן, הופכים את הליך הפונדקאות בחו"ל לחוויה חיובית, מלאת אופטימיות, עבור זוגות המעוניינים להפוך להורים.

הליך פונדקאות בחו"ל הוא כל מה שאפשר לקוות לו ואף יותר, כך שהאפשרות להפוך להורים קרובה מתמיד, גם עבור זוגות שלא יכולים להרות בכוחות עצמם.

עם הצוות של "הזכות להורות" אתם גם לא צריכים לעבוד קשה – אנחנו עושים הכל בשבילכם, חוסכים מכם את המתח, את הבירוקרטיה, הריצות לקבלת אישורים וגם את ההתלבטויות.

צרו איתנו קשר עוד היום, כדי שנוכל לתאם פגישת היכרות ולהתחיל את הדרך המרגשת עד לילד משלכם.

לייעוץ ראשוני ללא עלות - חייגו: 077-996-9272 - או השאירו פרטים: