פונדקאות בגיאורגיה עם הזכות להורות

עם השנים יותר ויותר זוגות אשר רוצים להגשים את החלום לילד משלהם, מוצאים את דרכם דווקא בפונדקאות בחו"ל ולא בארץ. זאת בשל היתרונות הרבים להם ההורים המיועדים זוכים, בעת תהליך פונדקאות באירופה, כאשר המדינה בין המבוקשות ביותר בענף הפונדקאות היא גיאורגיה.

אנחנו בחברת "הזכות להורות" מציעים תהליך פונדקאות בגיאורגיה בליווי מקצועי, אשר מקל משמעותית על חיי הזוגות שמגיעים אלינו, לאחר שכבר עברו עשרות טיפולים ובדיקות, עקב קשיים שונים בכניסה להריון באופן טבעי, תהליך הפונדקאות שלנו מאפשר להם לחוות מסע בטוח, עוצמתי ומרגש.

לקבלת הצעת מחיר / קביעת פגישת ייעוץ והיכרות ללא תשלום – התקשרו עכשיו למספר: 077-9969272, או השאירו פרטים:

רוצים לדעת עוד? ריכזנו עבורכם כאן את כל המידע שחשוב לדעת:

למה גיאורגיה?

גיאורגיה היא ארץ אשר ענף הפונדקאות בה הוא מהמתקדמים בעולם, היא בין המדינות היחידות בהן הליך פונדקאות הוא חוקי ומאפשר לאזרחים המגיעים ממדינות זרות, לעבור את ההליך באופן מסודר ומעוגן בחוק.

המדינה מעניקה לכל זוג הורים המגיע לקראת הולדת התינוק מעטפת חמה אשר מקבלת את כולם באהבה רבה. תהליך פונדקאות בגיאורגיה מקל משמעותית על הזוגות בזכות מסלול פונדקאות המתנהל ללא כל בעיות בירוקרטיות ובמחירים הרבה יותר אטרקטיביים.

ההקלה המשמעותית קורת בעיקר כאשר התהליך מתבצע על ידי ליווי מקצועי מטעם חברת הפונדקאות בארץ, יחד עם שיתוף פעולה של צוות רופאים מומחים אשר נמצאים בגיאוגריה.

לקבלת הצעת מחיר / פגישת ייעוץ ללא עלות:

פונדקאות בגיאורגיה לעומת פונדקאות בישראל

אז למה דווקא גיאורגיה? ומה מונע מזוגות רבים לעבור את ההליך בישראל? ערכנו השוואה שתשקף את ההבדלים בהליכי הפונדקאות במדינות:

ועדת אישורים

ישראל – במדינת ישראל כל זוג צריך לעבור ועדה הנקראת "אישור הסכמים לנשיאת עוברים", זעד לקבל האישורים הנדרשים, אישור הוועדה והערכות לתהליך, אשר יכול לקחת חצי שנה.

גיאורגיה – ללא שום בירוקרטיה מיותרת ועיכובים שלא לצורך, תקבלו אישור מיידי מהוועדה עבור תחילת תהליך הפונדקאות.

זמינות פונדקאית

ישראל – אין זמינות גבוהה של אמהות פונדקאות, זהו לא נחשב לדבר נפוץ בישראל, על כן זמני ההמתנה הם ארוכים יותר ויכולים להגיע גם לשנתיים.

גיאורגיה – עקב המצב הסוציו אקונומי בגיאורגיה, ישנן הרבה נשים צעירות אשר משמשות אמהות פונדקאיות, עקב השכר הנאה שמתקבל לבסוף ובחלק מהמקרים זוהי עבודתן היחידה לתקופה מסוימת. מכאן שהזמינות היא הרבה יותר גבוהה ואיכותית, ואף מיידית.

עלות תהליך הפונדקאות בגיאורגיה לעומת ישראל

ישראל – עלות תהליך פונדקאות בישראל הוא מעל ל 250,000 ש"ח ואת הרופאים יש לבחור באופן עצמאי.

גיאורגיה – עלות תהליך פונדקאות בגיאורגיה זול משמעותית יותר מישראל, זאת לצד ליווי של צוות רופאים מומחים בגיאורגיה והצוות של "הזכות להורות", בכל שלבי התהליך עד להצלחתו.

ליווי מקצועי

ישראל – זוג אשר מתחיל תהליך פונדקאות בישראל, צריך לדאוג לבד לנושא הרפואי וכך גם לכל העניין הבירוקרטי, קבלת האישורים ולנושא המשפטי. מעבר לכך, שעל הזוג למצוא אם פונדקאית באופן עצמאי, בטווח הזמן בו הם רוצים להתחיל בהליך.

גיאורגיה – הצוות המקצועי ועתיר הניסיון של "הזכות להורות", מונה את מיטב אנשי המקצוע מהתחום אשר ילוו אתכם בכל שלב בהליך הפונדקאות בגיאורגיה. כך לא תצטרכו לדאוג לשום נושא ועניין, ותוכלו להיות ממוקדים בתהליך בהתרגשות רבה ובשקט נפשי.

הקשר עם האם הפונדקאית

ישראל – מכיוון שההורים המיועדים הם אלו שבוחרים את האם הפונדקאית, עליהם להיות בקשר הדוק איתה לאורך כל התהליך ואין גורם מפריד ומגשר.

גיאורגיה – אין מחויבות לכך שההורים המיועדים יהיו בקשר הדוק עם האם הפונדקאית, זו בחירה חופשית שלכם בלבד ובגישור ותמיכה של הצוות הרפואי וצוות החברה.

מימון התהליך

ישראל – כל מימון הפונדקאות בישראל, נעשה באופן ישיר על ידי תשלום מראש של הסכום המלא.

גיאורגיה – מתאפשרת גמישות בתשלומי הפונדקאות, על ידי חלוקה הוגנת על פי שלבי ההריון.

המרפאה בגיאורגיה

מרכז ל-IVF , תרומת ביציות ופונדקאות הנמצא בטביליסי שבמדינת גיאורגיה. עם הרופאים המומחים בתחום, תקבלו את הטיפול המקצועי ביותר. מעבדת ההפריה החוץ גופית בגיאורגיה, אשר מצוידת בטכנולוגיה החדשנית והמודרנית ביותר, שמאפשרת לנו לבצע את הפרוצדורות הנדרשות באיכות וברמה הגבוהה ביותר. אנו עובדים עם רופאים מומחים, בעלי ידע רב בטיפול במקרים מורכבים של פוריות ועם ניסיון עשיר בתחום. 

צוות המרפאה

נינו מוסרידזה

מנהלת רפואה

גיאורגי ארחוודזה

מנהל כללי

איבה קוטיודזה

ראש מחלקת IVF

תאמר נרדירשבילי

רפרודוקטולוג

תאמר מגולריה

רפרודוקטולוג

אוליקו מורגוליה

רפרודוקטולוג

תמונות מהמרפאה

לקבלת הצעת מחיר / פגישת ייעוץ ללא עלות:

מסלולי הפונדקאות שלנו בגיאורגיה

מסלול פונדקאות רגיל

במסלול זה מטיסים את העוברים שנוצרו בישראל לגיאורגיה, שם הרופאים מבצעים החזרה של העוברים לרחמה של האם הפונדקאית. המסלול כולל: ליווי מלא, הפקת מסמכים ושירותי עורך דין וכן כל הוצאות הפונדקאית מרגע קליטת העובר ברחמה ועד הלידה, למעט סיכוני וסיבוכי הריון. המחיר קבוע בחבילה וכולל את כל צרכי ההליך.

מסלול פונדקאות מתקדם

במסלול זה מותנת האפשרות לתרומת ביצית או זרע. מתבצע בהליך IVF, אשר נעשה במרפאה בגיאורגיה ואחריו מוחזרים העוברים לרחמה של האם הפונדקאית. כמו כן, במסלול זה אין הגבלה על כמות הטיפולים. התשלום הוא אחיד, ואין זה משנה אם ההיריון נקלט לאחר טיפול אחד, שניים או יותר. כמו כן, מספר הפריות IVF והחזרות אינה מוגבלת כולל תרומת ביצית נוספת או תרומת זרע .תקבלו בחבילה זו ייעוץ והדרכה מטעמינו, ליווי אישי, הפקת מסמכים ושירותי עורך דין וכן כל הוצאות הפונדקאית, תורמת הביצית או תורם הזרע והלידה.

התהליך באמצעות 6 שלבים של "הזכות להורות"

  1. ייעוץ ראשוני – השלב הראשון והחשוב ביותר, הוא מפגש הייעוץ שלנו יחד איתכם. זוהי ההזדמנות לקבל מענה מקצועי לכל השאלות והתהיות שצברתם עד כה ללא תשלום, וההזדמנות שלנו להציג בפניכם את הפתרון של תהליך הפונדקאות בגיאורגיה, לצד מיפוי הצרכים והרצונות שלכם על מנת שנשיג יחד את הטוב ביותר.
  2. יוצאים לדרך – לאחר החתימה על ההסכם לתחילת התהליך, הליווי שלנו מתחיל כבר מעכשיו, כאשר אנו מאתרים עבורכם את האם הפונדקאית שתתאים בדיוק לקריטריונים שהגדרתם מראש ומוודאים שהיא אכן כשירה לתהליך.
  3. תוכנית טיפול – הנושא הרופאי הוא קריטי ביותר, לכן אנו דואגים לכך שיבוצעו בדיקות מקצועיות לפונדקאית על ידי הצוות הרפואי איתו אנו עובדים בגיאורגיה, ומסדירים מולה את חוזה הפונדקאות ומכינים תוכנית להמשך הטיפול שיגן על זכויות הפונדקאית וישמור על זכויות ההורים המיועדים.
  4. בירוקרטיה יעילה – הצוות שלנו מונה עורכי דין עתירי ניסיון בתחום הפונדקאות, אשר מלווים את הזוגות לאורך כל שלבי ההליך, זאת על מנת להבטיח שהכל מתבצע על פי חוק ובשמירה על זכויות ההורים. כך אנו מייעלים גם את תהליך הגשת המסמכים, לקבלת כל האישורים הרלוונטים.
  5. טיסה לגיאורגיה – אנחנו רוצים שתחוו את התהליך בצורה הטובה והעוצמתית ביותר, שתתרגשו יחד מהלידה ותהיו נוכחים בשלב החשוב לו חיכיתם. נסייע לכם בסגירת הטיסות ומקום השהייה, על מנת שתוכלו להגיע לגיאורגיה בקלות בסמוך ללידה.
  6. סיום התהליך – הרגע לו חיכיתם מגיע, הלידה קרובה מתמיד וזה השלב בו כל מה שנותר לכם לעשות, זה לראות כיצד החלום שלכם מתגשם אל מול עיניכם. אנו נטפל בכל העניינים הבירוקרטים שנותרו ובבדיקות שיש לבצע, על מנת שתוכלו בקרוב לחזור לארץ ישראל עם התינוק שלכם.

לקבלת הצעת מחיר / פגישת ייעוץ ללא עלות:

שאלות ותשובות

חוק הפונדקאות בגאורגיה, מאפשר קבלה מהירה של תעודת לידה לתינוק שנולד וכן להוציא אותו מחוץ למדינה ולהביא אותו לארץ באופן פשוט. בנוסף, לאם הפונדקאית אין כל זכות על הילד שנולד, כך שלהורים המיועדים יש שקט ורווחה בעניין הזה. 

הנשים אשר נבחרות לשמש כפונדקאיות בגיאורגיה, הן בדרך כלל שייכות למעמד הביניים ושומרות על אורח חיים בריא בדאגה לבריאות העובר. יש המון נשים צעירות בגיאורגיה, המעוניינות לשמש כפונדקאיות, מה שמעלה את סיכויי ההצלחה של ההריון. 

בשביל שלא נגיע באמצע התהליך לנקודה בה תופיע בעיה משפטית, אשר עלולה לשבש את כל מהלך הפונדקאות, אנו מבצעים כל הבדיקות המשפטיות כבר מראש בעזרת עורכי הדין המקצועיים שאיתם אנו עובדים כבר שנים בשיתוף פעולה. גם במידה ואכן תהיה בעיה כזו, עורכי הדין שלנו ידעו כיצד לפתור אותה באופן היסודי ביותר. 

במסלול הפונדקאות הרגיל, אנו מטיסים את העוברים מישראל לגיאורגיה כאשר הם נוצרים פה בארץ ושם אנו מכינים את האם פונדקאית ומבצעים החזרה. כחלק מהחבילה במסלול זה אתם מקבלים 3 החזרות, כאשר כל החזרה נוספת היא בתוספת תשלום

במסלול הפונדקאות המתקדם, מתבצעת תרומת ביצית והליך ה-IVF נעשה במרפאה בגיאורגיה, שם מייצרים את העוברים ועל כן ניתן לבצע כמה החזרות שצריך, עד להשגת ההריון. 

היתרון המרכזי ביותר, הוא הכסף, הזמן והלחץ הנפשי שתחסכו לעצמכם בעת הבחירה בתהליך פונדקאות מקצועי. לעבור הליך פונדקאות בשל עצמו זהו דבר לא פשוט, לעשות זאת יחד עם צוות מומחים שמכיר את התחום על בוריו כבר שנים, זהו הדבר הטוב ביותר שתוכלו לקבל לפני הולדת התינוק. 

רישום תעודת הלידה של התינוק לוקח מספר ימים, בסיוע לזירוז הליך ההנפקה מצד החברה. בנוסף, שמות הורי היילוד הם אלו הנרשמים בתעודה, ללא שום אזכור של האם הפונדקאית.

סך זמן השהייה הכולל בגיאורגיה יהיה בערך כארבעה שבועות.

חברת "הזכות להורות" פועלת כבר עשרות שנים בכל דרך, על מנת לאפשר לזוגות להגשים את חלומם לילד משלהם. כעת יש לנו את ההזדמנות להמשיך את המסע המשותף שלנו יחד איתכם, גם למדינת גיאורגיה, הנמצאת בדירוג הגבוה ביותר ברפואת פריון מתקדמת וחדשנית.

פונדקאות

הצוות המקצועי שלנו ילווה אתכם מהרגע הראשון, בשביל שתקבלו את הטוב ביותר ותוכלו לעבור את תהליך הפונדקאות בגיאורגיה בתחושת ביטחון ושקט נפשי.

אנו עומדים לרשותכם בכל שאלה! נשמח לתאם עמכם פגישה ולהסביר על התהליך.

ניתן ליצור קשר עם דימה בטלפון: 
072-3934996

או להשאיר פניה ואנו נחזור אליכם >>

לייעוץ ראשוני ללא עלות - חייגו: 077-996-9272 - או השאירו פרטים: