שלבי הליך הפונדקאות

יד ביד נלווה אתכם, ההורים המיועדים, לאורך כל שלבי הליך הפונדקאות בארץ ובאוקראינה, באמצעות כל בעלי התפקידים שלנו וכן באמצעות צוות ישראלי.

על-מנת שהליך הפונדקאות יתנהל ביעילות ושדרככם להורות תהיה קצרה, אנו עובדים לפי שלבים סדורים ומובנים מראש לאורך כל הליך הפונדקאות.

לנוחיותכם, ריכזנו את הליך הפונדקאות, שלב אחר שלב.

שלב 1

יצירת קשר עם משרדנו ותיאום פגישת היכרות וייעוץ – ללא תשלום.

שלב 2

חתימת הסכם עם החברה, לצורך ליווי, ייעוץ והדרכת הליך הפונדקאות.

שלב 3

אנו, באמצעות המרפאה שתעבדו מולה באוקראינה, דואגים לאתר עבורכם שתי פונדקאיות, שמתוכם עליכם לבחור באחת ותורמת ביצית במידת הצורך, אשר תואמות לקריטריונים שהוגדרו מראש על ידיכם.

שלב 4

הנכם טסים יחד עם נציג החברה לקייב לצורך חתימת ההסכם עם הפונדקאית הנבחרת ועם המרפאה המטפלת וכן לבצע מספר בדיקות מעבדה הדרושות לתחילת ההליך ולהכין יחד מערך טיפול.

שלב 5

עורכי הדין שלנו, המשויכים למרפאה המקומית, מלווים אתכם, ההורים המיועדים, לאורך כל שלבי ההליך ודואגים לאינטרסים שלכם ולקיום הוראות החוק. באותו האופן, עורכי הדין מלווים אתכם בשלב החתימה על ההסכם מול הפונדקאית ומוודאים כי כל זכויותיכם תישמרנה, כולל קבלת האישורים והתצהירים הנדרשים לפי החוק על מנת להבטיח כי התינוק שייוולד יירשם על שמכם.

בנוסף, לאורך כל ההליך דואגת חברתינו, באמצעות המרפאה באוקראינה, לפקח על ההליך, על מצבה הבריאותי של הפונדקאית ועל התקדמות ההיריון. הנכם תקבלו בד בבד דיווח חודשי בנוגע להתקדמות ההיריון.

שלב 6

אנו מציעים לכם שירותים נלווים רבים באוקראינה, בהתאם לבחירתכם ולדרישותיכם, וכן מסייעת לכם למצוא דירה, לצורך שהייה לקראת הלידה ולאחריה, עם התינוק עד להסדרת חזרתכם לארץ.

שלב 7

לקראת סיום ההיריון, דואגים עורכי הדין הישראלים מטעם חברותינו להגיש את כל המסמכים הדרושים לקונסוליה הישראלית, על מנת לאמת ולאשר אותם אצל הגופים הרלוונטיים.

שלב 8

עורכי הדין שלנו דואגים לחתימתה של הפונדקאית על כל המסמכים הדרושים לשם רישום התינוק על שמכם.

שלב 9

עורך הדין של החברה דואג לקבל אישור לבצע בדיקת רקמות, ועל-סמך התוצאות המוכיחות כי יש קשר גנטי בין הילד לאחד ההורים או לשניהם, הקונסוליה הישראלית באוקראינה מנפיקה לילד דרכון ישראלי ואישור כניסה לישראל.

דימה מהזכות להורות

ניסיוננו עתיר השנים באימוץ ילדים מאוקראינה, הכרותינו המעמיקה עם הנפשות הפועלות והמוסדות המעורבים בתהליך הפונדקאות באוקראינה מהווים נדבך חשוב לביטחון ולשקט הנפשי שתזכו לו.

אנו עומדים לרשותכם בכל שאלה ונשמח לתאם עמכם פגישה ולהסביר על התהליך

ניתן ליצור קשר עם דימה בטלפון: 
077-9969272

או להשאיר פניה ואנו נחזור אליכם >>

השאירו פרטים ונשמח לענות על כל שאלה

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.