שלבי הליך הפונדקאות

שלט של משפחה

חברת 'הזכות להורות' מלווה יד ביד שנים ארוכות הורים לעתיד לאורך כל שלבי הליך פונדקאות בחו"ל וזאת באמצעות מרפאות מהטובות בחו"ל, וצוות רפואי ומקצועי מומחה בישראל.

אנחנו יודעים עד כמה התהליך בארץ יכול להיות לא קל ואף מתיש, שלא לדבר על עלויות יקרות המביאות לעיכוב ושיבוש התהליך. אנחנו מאמינים שאפשר אחרת.

כדי שהתהליך יוכל להתנהל ביעילות ותוכלו לצאת ממנו בידיים מלאות בחלום המתוק להיות הורים ובדרך הקצרה ביותר.

יש לנו 5 שלבים לאורך ההליך:

1. שלב ראשון

מהרגע שאתם מחליטים שאתם עוברים את התהליך, זהו השלב בו קובעים פגישה לצורך חתימה על ההסכם.

2. שלב שני

אתם בוחרים פונדקאית, ותורמת ביצית (על פי הצורך) אשר תואמים לקריטריונים שלכם ואנחנו יוצאים לדרך.

3. שלב שלישי

אם קיים צורך בהליך פונדקאות עם תרומת ביציות, הגבר יתן זרע בארץ, או יטוס לחו"ל על מנת לתת את הזרע, ותקבלו מאיתנו ליווי צמוד גם בנסיעה לחו"ל.
במידה וישנם עוברים מוכנים בארץ, אנחנו נדאג להטיס אותם לחו"ל. ואם הגבר נותן זרע בארץ, נדאג להטיס אותו לחו"ל.

4. שלב רביעי

לאחר בחירת פונדקאית ואישורה על ידי הורים מיועדים, הרופאים שאנו עובדים איתם דואגים לבצע החזרה של עוברים לפי בחירת ההורים המיועדים (אחד או שני עוברים)

5. שלב חמישי

לאחר שההיריון נקלט אצל הפונדקאית הנבחרת, הפונדקאית מקבלת מעקב היריון צמוד ואישי הכולל בתוכו גם הגעתו של רופא מומחה מהארץ לצורך סקירת מערכות.

6. שלב שישי

עורכי הדין מטעם הצוות המשפטי ב'זכות להורות' ילוו אתכם מתחילת ההליך ועד חזרתכם לישראל. הצוות המשפטי יגיש את המסמכים לבית המשפט בארץ לקבלת אישור לביצוע בדיקת DNA. כמו כן, דואגים עורכי הדין להגיש במהלך כל התקופה את כל המסמכים הדרושים לקונסוליה הישראלית ולאשר אותם אצל הגופים הרלוונטיים.

למה פונדקאות בחו"ל

הליך הפונדקאות בחו"ל הוא קל יותר, נגיש יותר וגם מופחת יותר בעלויות ברמה משמעותית. ותוך כך, אנחנו מלווים כבר שנים רבות ובהצלחה זוגות רבים עד להפיכתם להורים.

היות וישראל דורשת ועדת אישורים הגורמת לעיכוב של התהליך בטווח של חצי שנה עד שנה ואין גם מספיק פונדקאיות, בחו"ל התהליך הוא שונה לחלוטין. התהליך אינו ארוך, ישנה זמינות רבה של פונדקאיות המעוניינות בתהליך ועוברות התאמה רפואית ומנטלית על ידי צוותים רפואיים מנוסים ובעלי וותק ומקצועיות גבוהה.

העלות מופחתת באופן משמעותי, כך שגם החסם הכלכלי משתנה וזוגות רבים מצליחים להפוך להורים תוך כדי ליווי אישי וצמוד מהרגע הראשון, כולל המעקב מול הפונדקאית ועד לחזרת הזוג לארץ עם הילד או הילדה.

אנו עובדים עם המרפאות המתקדמות ברמת המכשור, הידע והמצוינות. כל המסלולים שלנו, ושלבי ההליך הורכבו באופן מיוחד ומותאם לאחר בדיקות רבות וזאת על מנת להתאים לכם את הדרך הטובה ביותר להפוך להורים.

התקשרו כבר עכשיו לשיחת ייעוץ ללא עלות, בה תקבלו את כל הפרטים ממנהלי החברה. אנחנו כאן בשבילכם.

לקבלת הצעת מחיר / פגישת ייעוץ ללא עלות:

לייעוץ ראשוני ללא עלות - חייגו: 077-996-9272 - או השאירו פרטים: