מסלולי פונדקאות בחו"ל

חברת 'הזכות להורות' קיימת משנת 2011 וליוותה זוגות רבים ומאושרים שהפכו להורים. לחברה ניסיון של מעל 14 שנים בתחום אימוץ ילדים לאחר ניהול של עמותת 'מזל' האחראית על אימוץ של כ 700 ילדים מחו"ל על ידי משפחות ישראליות ובעלת צוות מקצועי ברמה גבוהה ופעילות ענפה בתחום.

אנחנו ב'זכות להורות' מאמינים שלהיות הורים זוהי באמת זכות, ועל כן, אנחנו פועלים מתוך ערך בסיסי של אהבת האדם, אהבת התחום והגשמת החלום המתוק לזוגות רבים ומשפחות המעוניינים להפוך להורים.

תוך כך, התאמנו עבורכם במיוחד שלושה מסלולים נפלאים על מנת להנגיש את התהליך באופן קצר, בעלות מתאימה ובליווי צמוד ואישי יחד עם קשרים הדוקים וטובים. ועם שיתוף פעולה מלא של מרפאות מהטובות בחו"ל.

מאות זוגות כבר נהנו משירותי הפונדקאות דרכנו, והגשימו את החלום שלהם להיות הורים. גם אתם מוזמנים.

איזה מסלול מתאים לכם

ב'זכות להורות' בנינו שלושה מסלולים שאתם הזוגות יכולים לבחור מהם:

1. עוברים מוכנים

המסלול בו משתמשים בעוברים השייכים גנטית אל שני בני הזוג הוא למעשה עבור זוגות שיש להם עוברים מוכנים. את העוברים מעבירים למרפאה בחו"ל, מאתרים אם פונדקאית ומתחילים את התהליך, ובליווי אישי וצמוד, רפואי, מקצועי ומשפטי.

מסלול זה כולל ליווי מלא, אישי וצמוד. הפקת המסמכים הרלוונטיים, וליווי הצוות המשפטי כולל טיפול בהוצאות הפונדקאית מרגע קליטת ההריון ועד ללידה, פרט לסיבוכים וסיכונים במהלך ההיריון.

2. מסלול תרומת ביציות

מסלול זה הוא מסלול ללא התחייבות ללידה, ומוגבל בכמות הנסיונות. גם במסלול זה כמו בשאר המסלולים ישנו ליווי מקצועי, משפטי, רפואי ואישי לכל דבר ועניין. טיפול במסמכים, מעקב על מהלך ההיריון מול הפונדקאית וליווי גם במהלך הנסיעה לחו"ל על ידי מנהלי החברה.

3. מסלול 'גארנטי'

מסלול זה הוא מסלול בהתחייבות ללידה, מתאים לתרומת ביציות. אינו מוגבל בכמות הנסיונות, וכמובן בעל ליווי אישי, צמוד, מקצועי, רפואי ומשפטי. התשלום במסלול זה הוא אחיד, ולא משנה תוך כמה נסיונות ההיריון נקלט. בנוסף לכך, מספר הפריות הivf וההחזרות הוא ללא הגבלה, כולל תרומה של ביצית נוספת, או תרומת זרע.

המסלול כולל כמובן ליווי אישי, ייעוץ אישי, הדרכה, הפקת המסמכים, טיפול של הצוות המשפטי, שירות עורכי דין מקצועיים והוצאות הפונדקאית ותורמת הביצית, במידה וישנו צורך בתרומה. כמו גם, בתרומת הזרע, במידה ונדרש ועד הלידה.

למה פונדקאות בחו"ל עם ה'זכות להורות'

בחברת ה'זכות להורות' מאמינים בהון אנושי איכותי, מקצועיות ברמה גבוהה ותהליכים המבוססים על מצוינות, מכשור טכנולוגי חדשני וידע נרחב. זוהי בדיוק הסיבה שאנחנו עובדים עם המרפאות הטובות ביותר בחו"ל, יחד עם צוות איכותי ומיומן גם ברמה הרפואית, וגם ברמה המקצועית שאינה רפואית.

את המסלולים יצרנו תוך חשיבה מעמיקה שלא תהיינה לכם הפתעות נוספות בדרך לא מבחינת עלויות ולא מבחינת עדכון התהליך. אנו החברה היחידה המציעה שלושה מסלולים ייחודיים מתוך מחשבה והבנה מעמיקה בנושא הפונדקאות, ומעבר לכך, עם ניסיון של מעל 11 שנים בתחום הפונדקאות בחו"ל.

אנחנו כאן בשבילכם בכל רגע נתון לייעץ, ללוות, להמליץ על המסלול המתאים לכם ולצרכים שלכם ולהיות שותפים לדרך להגשמת חלום ההורות.

אנחנו מזמינים אתכם להגיע לפגישת ייעוץ ללא עלות, ולקבל את כל המידע בשקיפות מלאה ממנהלי החברה.

התקשרו כבר עכשיו, אנחנו כאן בשבילכם.

דימה מהזכות להורות

ניסיוננו עתיר השנים בפונדקאות, הכרותינו המעמיקה עם הנפשות הפועלות והמוסדות המעורבים בתהליך הפונדקאות בחו"ל מהווים נדבך חשוב לביטחון ולשקט הנפשי שתזכו לו.

אנו עומדים לרשותכם בכל שאלה ונשמח לתאם עמכם פגישה ולהסביר על התהליך.

ניתן ליצור קשר עם דימה בטלפון: 
077-9969272

או להשאיר פניה ואנו נחזור אליכם >>

השאירו פרטים ונשמח לענות על כל שאלה

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.