מסלולי פונדקאות בחו"ל

חברת 'הזכות להורות' קיימת משנת 2011 וליוותה זוגות רבים ומאושרים שהפכו להורים. לחברה ניסיון של מעל 14 שנים בתחום אימוץ ילדים לאחר ניהול של עמותת 'מזל' האחראית על אימוץ של כ 700 ילדים מחו"ל על ידי משפחות ישראליות ובעלת צוות מקצועי ברמה גבוהה ופעילות ענפה בתחום.

אנחנו ב'זכות להורות' מאמינים שלהיות הורים זוהי באמת זכות, ועל כן, אנחנו פועלים מתוך ערך בסיסי של אהבת האדם, אהבת התחום והגשמת החלום המתוק לזוגות רבים ומשפחות המעוניינים להפוך להורים.

תוך כך, התאמנו עבורכם במיוחד שלושה מסלולים נפלאים על מנת להנגיש את התהליך באופן קצר, בעלות מתאימה ובליווי צמוד ואישי יחד עם קשרים הדוקים וטובים. ועם שיתוף פעולה מלא של מרפאות מהטובות בחו"ל.

מאות זוגות כבר נהנו משירותי הפונדקאות דרכנו, והגשימו את החלום שלהם להיות הורים. גם אתם מוזמנים.

איזה מסלול מתאים לכם

ב'זכות להורות' בנינו שלושה מסלולים שאתם הזוגות יכולים לבחור מהם:

מסלול A

מסלול ללא תרומת ביציות. המסלול מתאים לזוגות שיש להם עוברים מוכנים. אנחנו ב'זכות להורות' דואגים להטיס את העוברים לחו"ל. במסלול זה, גם אם הזוגות הם ללא עוברים וזקוקים להפרייה חוץ גופית אנחנו מפנים ישירות אל הרופאים הטובים ביותר שעובדים עמנו.

מסלול B

המסלול השני הוא מסלול עם תרומת ביציות ומתאים לזוגות הזקוקים לתרומה של ביציות, וגם פונדקאית. ההפרייה מתבצעת על ידי הזרע של האב המיועד במרפאות עמן חברת 'הזכות להורות' עובדת, ואלו הן מרפאות מיומנות ומקצועיות ברמה גבוהה.

מסלול C (מתחייבים לכם עד ללידת התינוק)

מסלול 'גארנטי' הכולל תרומת ביצית. מסלול זה כולל הכל, ללא שום הגבלות ועד ללידת התינוק. המסלול כולל גם תרומת ביציות וגם החזרות ללא הגבלה והוא אחד המסלולים המבוקשים ביותר. גם מסלול זה כולל בתוכו ליווי צמוד ואישי מרגע קבלת ההחלטה, כולל הנסיעה לחו"ל ועד ללידת התינוק והחזרה לארץ.

המסלול כולל כמובן ליווי אישי, ייעוץ אישי, הדרכה, הפקת המסמכים, טיפול של הצוות המשפטי, שירות עורכי דין מקצועיים והוצאות הפונדקאית ותורמת הביצית.

למה פונדקאות בחו"ל עם ה'זכות להורות'

בחברת ה'זכות להורות' מאמינים בהון אנושי איכותי, מקצועיות ברמה גבוהה ותהליכים המבוססים על מצוינות, מכשור טכנולוגי חדשני וידע נרחב. זוהי בדיוק הסיבה שאנחנו עובדים עם המרפאות הטובות ביותר בחו"ל, יחד עם צוות איכותי ומיומן גם ברמה הרפואית, וגם ברמה המקצועית שאינה רפואית.

את המסלולים יצרנו תוך חשיבה מעמיקה שלא תהיינה לכם הפתעות נוספות בדרך לא מבחינת עלויות ולא מבחינת עדכון התהליך. אנו החברה היחידה המציעה שלושה מסלולים ייחודיים מתוך מחשבה והבנה מעמיקה בנושא הפונדקאות, ומעבר לכך, עם ניסיון של מעל 11 שנים בתחום הפונדקאות בחו"ל.

אנחנו כאן בשבילכם בכל רגע נתון לייעץ, ללוות, להמליץ על המסלול המתאים לכם ולצרכים שלכם ולהיות שותפים לדרך להגשמת חלום ההורות.

אנחנו מזמינים אתכם להגיע לפגישת ייעוץ ללא עלות, ולקבל את כל המידע בשקיפות מלאה ממנהלי החברה.

התקשרו כבר עכשיו, אנחנו כאן בשבילכם.

לקבלת הצעת מחיר / פגישת ייעוץ ללא עלות:

דימה מהזכות להורות

ניסיוננו עתיר השנים בפונדקאות, הכרותינו המעמיקה עם הנפשות הפועלות והמוסדות המעורבים בתהליך הפונדקאות בחו"ל מהווים נדבך חשוב לביטחון ולשקט הנפשי שתזכו לו.

אנו עומדים לרשותכם בכל שאלה ונשמח לתאם עמכם פגישה ולהסביר על התהליך.

ניתן ליצור קשר עם דימה בטלפון: 
077-9969272

או להשאיר פניה ואנו נחזור אליכם >>

לייעוץ ראשוני ללא עלות - חייגו: 077-996-9272 - או השאירו פרטים: