המלצות על פונדקאות עם הזכות להורות

לבחור חברה שתלווה אתכם בכל תהליך הפונדקאות זו משימה לא פשוטה. לכן, אנחנו מאמינים שיהיה לכם הרבה יותר קל לבחור אם תראו אנשים אמיתיים ותקראו על החוויה שלהם לאחר שבחרו בזכות להורות.

ביקשנו מהמשפחות אשר עברו איתנו את התהליך לרשום כמה מילים אודותינו, והנה מה שהם רשמו על תהליך הפונדקאות שלהם:

שלר ארנון שני שלר ארנון שני שלר ארנון שני שלר ארנון שנישלר ארנון שנישלר ארנון שנישלר ארנון שני

נתחיל במשפט דימה טיפוסי,
"לדימה פנית לא טעית"😂

לאחר מסע ארוך שכלל תהליך פונדקאות בארץ שלא צלח, החלטנו לשנות כיוון ולעשות את התהליך בחו"ל וכך, התחלנו בחיפושים אחר סוכנות שתדע לתת לנו את המענה הטוב ביותר למה שאנחנו צריכים.
לאחר בירורים רבים ופגישות עם סוכנויות אחרות הגענו לדימה ולאוניד ומיד היה קליק. הרגשנו שהגענו לסוכנות בוטיק, כמו שתמיד דימה נוהג לומר..

החלטנו שאת התהליך נעשה באוקראינה בהתאם להמלצתם, על אף הסיכונים והחששות שהיו לנו..
מרגע החתימה על החוזה, הכל עובד כמו שעון, בצורה מקצועית ומסודרת והתחושה לכל אורך הדרך היא שאנחנו בידיים הכי טובות שיש.
בכל שלב בתהליך הרגשנו שיש לנו על מי לסמוך, ודימה ולאוניד תמיד זמינים עבורנו לכל בקשה ושאלה (ויש לא מעט..😉).

והנה, אנחנו כאן מדווחים מאוקראינה לאחר שקיבלנו לא רק מתנה אחת, אלא שתי מתנות מדהימות, בן ובת שתקופה ארוכה יכולנו רק לחלום עליהם..😍😍
בזכותם החלום שלנו התגשם🌟ועדיין אנחנו לא מאמינים שזה קרה ועוד כל כך מהר (תוך פחות משנה מהחתימה על החוזה).

כאן באוקראינה קיבלה אותנו מירוסלבה המדהימה שעובדת עם דימה ולאוניד והיא דואגת לנו 24/7.
הופתענו (מאוד) לטובה מהרמה הגבוהה של בית החולים פה ומהצוות הרפואי שעטף את הילדים מרגע הלידה (עוד לפני שאנחנו הגענו) ועד השחרור.

כמובן שהמסע שלנו לא נגמר עד שנגיע לארץ, אבל אנחנו פה בידיים טובות ודואגים לנו לכל מה שאנחנו צריכים.. והרבה מעבר..🙏

דימה ולאוניד,
טוב שיש אנשים כמוכם בעולם הזה! 👑👑
אין לנו מספיק מילים להודות לכם על העבודה הקשה, היחס האישי שהענקתם לנו, הנחישות והמקצועיות הבלתי מתפשרת שלכם.. תודה שהגשמתם לנו חלום להרחיב את המשפחה, בזכותכם קיבלנו את המתנות הכי מדהימות שיש!!! אורי ואריאל כמה חיכינו לכם.. ברוכים הבאים למשפחה❤❤

אלה שפר אלה שפר

התחלנו במסע שהיה נראה לא מציאותי , אבל המטרה הרי מקדשת כל אמצעי🫶הגענו לדימה ולאוניד ולא הגענו לחברת פונדקאות אלא לצוות טקטי מיומן היטב🙏הם עובדים כמו מכונה משומנת היטב שיודעת בדיוק מה היא צריכה לעשות אבל להבדיל , לצוות הטקטי הזה יש נשמה💖הם מדריכים , מכוונים , מסבירים ובסוף בלי טריקים בלי שטיקים מגשימים חלומות ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️הם מסודרים , יעילים והם לצדך כל הדרך , נותנים בטחון ובעיקר להבדיל מכל מקום אחר הם עובדים ביעילות ונחישות והם הגשימו לנו חלום *שי* ברוכה הבאה לעולם💖💖ולצוות המדהים נשאר רק להודות כל החיים🌹

תמרה ורדי שוורץ

הנס שלנו. תודה ענקית לכל צוות הזכות להורות. 12 שנה של המתנה הגיעו לסיומם . ב טו באב חג אהבה נפתח הלב שלנו לאהבה חדשה וענקית. אנחנו פה בקייב. משפחה שלמה סוף סוף. באמת הזכות להורות דימה ולאוניד עשו את הבלתי יאמן. קיבלנו חדר בבית החולים ואנחנו 24 שעות עם הנסיכה.

התחלנו את התהליך בצורה רגועה וקלה, זאת בזכות הבחירה שלנו בזכות להורות. תוך חודשיים מרגע ההחלטה כבר נסענו לקייב ואחרי שנה, בניסיון השני, נולד לנו תינוק. לאורך כל הדרך דימה היה שם בשבילנו, במצב כה רגיש של מלחמה ואי וודאות, ידענו בכל שלב שיש לנו על מי לסמוך וקיבלנו עדכונים שוטפים כל הזמן ולא נתן לנו להילחץ אפילו לרגע.

דימה תמיד היה צעד אחד לפנינו, הוא ידע לתת לנו את המענה המקצועי והמדויק לכל שאלה, ודאג לאם הפונדקאית שתימצא באזור בטוח ושלא יחסר לה דבר. הדבר המדהים ביותר שקרה, זה שלמרות המצב הלא פשוט, כאשר נחתנו ברומניה חיכה לנו נהג שלקח אותנו עד למלון שלנו באוקראינה בעיר בטוחה, הרגשנו בטוחים כל הזמן, זה היה מופלא לגמרי בעינינו. אני יודע שעצמאית לא הייתי מצליח לעבור את זה, תוך שבוע ויומיים כבר היינו בדרך חזרה לארץ.

כל זה קרה בזכות הצוות הנפלא והמקצועי של 'הזכות להורות', לאוניד הוא פשוט מלאך, עזר לנו בכל דבר שהיינו צריכים באוקראינה, ליווה אותנו באופן אישי ברמה של ללכת איתנו לחנויות ולדאוג לנו להכל. השירות שקיבלנו היה מטורף, צוות שמורכב מאנשים זהב ומקצועיים מאוד. תמכו בנו לאורך כל התהליך, בכל שלב.

לפני שהגענו לדימה, לזכות להורות, עברנו בכמה חברות פונדקאות שונות, מאף אחד לא קיבלנו כזה יחס אנושי ואכפתי. דימה הוא בחור שיא ויש לו לב ענק.

ברגע שהתחלנו להתעניין בפודנקאות, בדקנו כמה חברות שונות עד שהגענו במקרה לזכות להורות, התקשרנו לדימה והוא נתן לנו פרטים בנוגע לכל מה ששאלנו וישר קבענו פגישה. הוא הגיע אלינו הביתה עבור הפגישה, והסביר הכל בפירוט מלא כשעוד לא סגרנו שום דבר ומדובר רק בייעוץ ראשוני. הוא היה מאוד מקצועי מהרגע הראשון, הגיע עם חוזה שמבהיר הכל לצד המחירים וענה לנו לכל שאלה בסבלנות והיו לנו הרבה שאלות.

אחרי כמה חודשים של בדיקות נוספות וערעורים, החלטנו שאנחנו הולכים על זה ושוב יצרנו קשר עם דימה, והוא הגיע אלינו בשנית יחד עם כל ההסברים הרלוונטים עד לסגירת תהליך הפונדקאות באוקראינה. מהרגע הראשון קיבלנו מדימה יחס מאוד אישי ואינטימי, הוא העניק לנו תחושת ביטחון ושלווה כבר בהתחלה, הרגיש לנו שהוא אכן מכיר את עולם הפונדקאות לעומק ואת כל התהליך, הוא ממש חי את זה ומכיר בצורה מעולה את האנשים, המנטליות והרפואה באוקראינה.

ביחס לחברות אחרות שבדקנו, החוזה היה מאוד הוגן אצל הזכות להורות, וכל ההתנהלות הייתה מאוד נעימה ועם מענה מהיר תמיד. התחלנו את התהליך בתקופה מאוד מאתגרת, של קורונה ואחריה גם מלחמה באוקראינה, למרות הכל דימה ידע להיות בסנכרון מלא איתנו בכל שלב, דאג של יחסר לנו דבר.

חודשיים אחרי החתימה על החוזה כבר מצאו עבורנו אם פונדקאית, עדכנו אותנו תמיד בנוגע לכל הבדיקות עד לאישור הרפואי שקיבלה והאישור שלנו. בערב ראש השנה כבר הודיעו לנו על קליטה ותחילת הריון, היינו מעודכנים בנוגע לכל בדיקה, סריקה וזאת לצד תמונו אולטרסאונד ושיחות זום שוטפות. כשהחלה המלחמה, ירוסלבה הנציגה של החברה באוקראינה דאגה לפונדקאית שתהיה במקום בטוח ושמרה איתה על קשר כל הזמן, לאחר מכן היא הועברה לדירה בגבול רומניה להמשך הליך בטוח.

הצוות שלט במצב לחלוטין, גם כשהיינו צריכים לטוס לשם והנהלים השתנו, לאוניד דאג לנו להכל, ליווה אותנו באופן אישי ונתן לנו להרגיש שם בבית, הרגשנו תמיד בידיים בטוחות. למרות האתגרים והתנאים הלא פשוטים, זירזו עבורנו כל מה שצריך בשביל שלא נתעכב באוקראינה, הכל עבר בהצלחה בצורה מדהימה.

הרגשנו שאנחנו מתנהלים לאורך כל הדרך מול אדם שבאמת אכפת לו ולא מול חברה, וזו הרגשה שאין לתאר, תמיד היה לנו מענה בצורה הכי טובה ואנושית שיש. הרגשנו לגמרי חלק מלא מהתהליך.

והנה גם אנחנו – הורים! הכל בזכות צוות נהדר של ״הזכות להורות״ בליווי צמוד של דימה ולאוניד שתמכו בנו ועזרנו לנו לאורך כל הדרך בתקופה הקשה הזאת.


נולדו לנו תאומים בריאיים לפני כשבוע.
אין גבול לאושר שלנו ואין את המילים בכמות סבירה לתאר את הרגשות שלנו.
תודה ענקית לכם, צוות הזכות להורות, ויתר מילים מיותרות אחרי שרואים את הקטנטנים.


למי שעוד מתלבט עם מי לעשות את תהליך הפונדקאות אז לנו זה מאוד ברור, רק ״הזכות להורות״ !!!!!

תינוקות

איך יודעים לראות אושר?

בחיוך, בקפיצה, בצחוק מתגלגל במילה שנאמרת.

ואיך יודעים לראות אושר של אבא שרואה בפעם הראשונה את ילדיו?

לא צריך קפיצה ולא צרחות גיל, מספיק רק להסתכל לו בעיניים

ולראות את האושר.

ככה זה שאתה רואה את ילדיך לראשונה.

רבות דובר על תהליך הפונדקאות, על הצפייה ,על התקווה על האושר שמתקרב צעד צעד.

רבות דובר על הזוג שמחכה ומחכה 9 חודשים שלעיתים נמשכים כמו 9 שנים.

רבות דובר על דימה ולאוניד הטובים הרגישים ,על איך שהם יחד איתכם יד ביד עד ללידה ולאחריה.

על האנשים האלה שאומרים לך: זכות להורות, זה לכולם.

אך אני בחרתי לשתף אותכם ברגע אחד יחיד ומיוחד, על עיניים של אבא שרואה את ילדיו בפעם הראשונה.

באהבה רבה אורלי שרה כלפה אשתו של פיני להורים לשני בנים הכי מתוקים בעולם.🍼

זוג תינוקות

 

שלום לכולם. שמי משה וענבר כץ. לפני שנה מהיום החלטנו ללכת ולנסות לעבור תהליך של פונדקאות בחו"ל. ואז בעצם שמענו על בחור בשם דימה מהזכות להורות.

אכן עשינו פגישה איתו. חשוב לציין שכולם מאוד מפחדים בהתחלה לקבל החלטות קשות בטח כמו לעשות פונדקאות בחו"ל. אחרי פגישה של שעה וחצי הם הרבה מאוד סבלנות מצד דימה. החלטנו אני ואישתי ללכת על זה. מפה אני פשוט לא יכול לתאר עד כמה אני מרוצה מהשרות שקיבלתי מהצוות. פשוט אין מילים. מדהיםםםם.

בתור אחד שעבר את זה וחזר עם ילד ברוך השם.  לפעמים הדברים הכי קטנים מאוד חשובים בטח שאתה במדינה זרה .חשוב לציין בכל שניה. בכל שאלה. תמיד דימה היה שם לעזור ולטפל בנו. ממש  נותן לך להרגיש שאתה כמו משפחה בשבילו….

הצוות הרפואי היה פשוט מעולה מלא סבלנות הסברו לנו בדיוק מה הולך לקרות במהלך התהליך. אין ספק שבהחלט במידה ואני יעבור תהליך כזה שוב אני ללא ספק יקח את הצוות להורות שוב..

הדבר שנתן לנו לקבל החלטה ללכת ולנסות לעבור את התהליך עם דימה  היה ממש בולט. הדבר הכי חשוב שעוברים תהליך כזה זה שהיה מישהו שיחזיק לך את היד ושלא תהיה עוד אחד מתוך אלף. וזה הייתרון משמעותי אצל דימה נותן לך להרגיש שאתה הלקוח הראשון שלו שמקבל שרות. מה נשאר להגיד על תתנו לפחד שלכם להרוס לכם את החלומות. פשוט תעשו את זה תאמינו וזה פשוט יצליח לכם.

בהצלחה לכולם……

 

"דימה ולאוניד היקרים
עברנו אתכם סיבוב ראשון באימוץ ילדתנו המיוחדת והמקסימה,
היום אני מאושרת שבחרנו בכם שוב. אני שמחה לספר שאנחנו בתהליך פונדקאות מתקדם
יש לנו פונדקאית מדהימה, אישה מיוחדת ומקסימה.
יש לציין שאתם, דימה ולאוניד, ידעתם לקשר בנינו ולחבר על הצד הטוב ביותר.
כולנו בהתרגשות עצומה לקראת המשך התהליך.
אוסיף שאנחנו מרגישים תחושת בטחון ורוגע אתכם.

היה חשוב לנו לעבור את תהליך הפונדקאות עם אנשים מנוסים, שקולים, עם ידע רב בתהליך ויכולת עמידה בזמנים.
תמיד ידעתם והשכלתם להדריך אותנו ולומר לנו מה צופן לנו העתיד.
זה חשוב בכל תהליך שעוברים על אף כמה וכמה בתהליך פונדקאות.

תודה שאתם שותפים למסע של חיינו!

תמיד אני מספרת שאתם מלאכים בלבן שמגשימים חלומות.

באהבה והערכה
גבריאל וכרמית צבי "

"שלום לכולם,
זכות עבורי לספר את סיפור חיי שהסוף שלו משמח בזכותכם.
אני בת 37 ובעלי בן 38. התחתנו לפני 13 שנים, לאחר שנתיים של נישואין החלטנו להרחיב את המשפחה.
מכיוון שכל ניסיונותינו הטבעיים כשלו להביא ילד לעולם, החלטנו לפנות לרופאים בתקווה שאולי הם יוכלו לסייע לנו.
מאמצינו להביא ילד לעולם בדרך הטבעית ובדרך הפוריות כשלו.
אני לא ארחיב על מחלת סרטן השחלות שפקדה אותי בתהליך הפוריות כי זה סיפור אחרי לגמרי.
בהחלטה משותפת אחרי תקופת הכימותרפיה החלטנו לשנות כיוון.
די מהר מצאנו את עצמנו בתהליך אימוץ, דרך עמותת "מזל".
התהליך היה מיוחד, מרגש ועוצמתי שמחנו להכיר אנשים טובים אשר נתנו לנו תקווה מאוד גדולה להפוך להורים.
פגשנו את ביתנו, אהובת ליבנו ומאותה הפגישה הראשונה התאהבנו.
הגוזל שלי מילאה לי את החללים הריקים בלב, היא הפכה אותי לאמא מאושרת וגאה ואת בעלי לאבא מדהים."

"שמי מירי ובעלי ואני עברנו 12 טיפולי IVF ללא הצלחה עד שהחלטנו על הליך הפונדקאות.

עצם ההחלטה הזאת שצריך לקבל, זה מה שהרחיק אותנו מלהיות הורים הרבה שנים.. לקום ולהגיד זהו אין יותר טיפולים!
ההליך שלנו התחיל בפגישה עם כמה חברות בתחום הפונדקאות. בפגישה השלישית הגיע אלינו הביתה רומן הוא סיפר לנו הכל, פשוט הכל: יתרונות, חסרונות, את ההליך מא' עד ת' לא החסיר שום דבר. כמובן שבסוף הפגישה בקשנו טלפונים של ממליצים המשפט "שקנה" אותי היה :קח 3 מספרים של אנשים שהצליחו בהליך אבל אני רוצה שתדבר גם עם זוג שעדיין בהליך ולא הצליח להיכנס להריון בפעמיים הראשונות.. לאחר השיחות הבנתי שבאמת השיחה הכי חשובה זה עם הזוג שעדיין בהליך ומה הקשיים.
אנחנו הצלחנו להיכנס להריון רק בפעם השנייה אבל כמו שרומן ליווה אותנו ותמך בנו לאחר האי הצלחה בפעם הראשונה זה נתן לנו את הכוח להמשיך הלאה ואכן בפעם השנייה נכנסנו להריון! ההיריון עבר חלק, עם עדכון שבועי מה קורה עם הפונדקאית. לאחר כ-9 חודשים שיחה ב2:23 לפנות בוקר- רומן בקו השני מודיע לי שירדו המים ואנחנו טסים לקייב מחר. ב3:30 כבר היה לנו כרטיסים, בבוקר היינו בקייב לראות את התינוק שלנו. אני אסכם בכמה מילים את ההליך הזה –
לא היינו מצליחים לעבור ללא רומן והתמיכה שלו!

תודה רבה לכל הצוות אתם מלאכים!"

"שלום לכולם,
שמי שלומי והמסע שלנו התחיל ממש אחרי החתונה שלנו. לאחר ניסיונות של שנה וחצי להיכנס להריון טבעי פנינו למומחים ואז התברר לנו הדבר הגרוע מכל… אני לא אשכח את המילים של הפרופסור: "בסבירות גבוהה מאוד אתם לא תוכלו להביא ילדים באופן טבעי". ברור שאחרי טראומה כזאת לקח לנו כמה חודשים רק להבין איפה אנחנו עומדים. הלכנו לעוד רופאים, בדקנו באינטרנט, מומחים בחו"ל, עשינו הכל כדי להבין מה זה אומר.
ואז החלטנו להתחיל בטיפולים: הורמונים, זריקות, פגישות, טיסות, כסף, זמן והרבה זמן והרבה כסף בוזבזו במשך 9 שנים וללא הצלחות.
חברים המליצו לנו על אימוץ והתחלנו לחקור את הנושא. דרך האימוץ הגענו לפגישה עם שני אנשים מדהימים דימה ורומן שהסבירו והכירו לנו את עולם הפונדקאות.
כבר מהפגישה הראשונה אשתי נורא שמחה שיש לנו אחרי כל כך הרבה שנים של סבל עוד סיכוי לילדים. אחרי חודש של למידה ובדיקות חזרנו לפגישה שניה הפעם ידענו שאנחנו רוצים את זה. חזרנו לקבל חיזוק אחרון וכך היה. כל ההליך לקח לנו בדיוק 11 חודשים. זה היה נראה לנו כמו ימים לעומת השנים שסבלנו . כל ההליך היה מלווה על ידי רומן. הייתי מתחיל את הבוקר איתו והולך לישון איתו. כל שאלה שחשבתי עליה הייתה לו תשובה, כל בדיקה הכל… נכנסו להריון בפעם הראשונה זה היה ממש פיצוי על כל השנים שסבלנו.

היום יש לנו תאומים ואני מודה לדימה ורומן ולכל הצוות שהגשימו לנו את חלום ההורות!"

היי חברים

כן, גם אנחנו היינו בדיוק בנקודה שאתם נמצאים עכשיו.

היינו מוצפים ברגשות, חששות, המון שאלות, פחד והכל רווי כאב וייאוש שמלווים אותנו כל יום.

אבל זה היה לפני שנה, עד שהכרנו את דימה קוברינסקי.

נספר לכם בראשי פרקים על המסע שלנו רק מסיבה אחת בלבד, רק אתם מסוגלים להבין על מה אנחנו מדברים ומה אנחנו מרגישים, רק אתם מסוגלים להזדהות עם הכאב והייאוש שהיו חלק מחיינו וגם לכם מגיע לזכות באושר שמציף אותנו בכל בוקר מחדש.

כמו רבים אחרים , זכינו ל 18 שנים של גהינום……

כל שרצינו ,להיות הורים ולהפוך מזוג עצוב למשפחה "מטורללת" עם ילדים….

עברנו את מסלול הייסורים הרגיל, של טיפולים ,ניסיונות, אכזבות, מיליון רופאים וחוזר חלילה

פנינו גם לאימוץ והתאכזבנו.

במשך השנים הפכנו חשדניים ופסימיים להבטחות ולסיפורים שהפכו לגישה שלילית מצדנו כמעט בכל פעם שהוזכרה המילה "ילדים".

עד שהכרנו את דימה.

בשיחה אחת של הכרות ראשונית, לא מחייבת נוצרה בנו תחושת הבטן כי הגענו למקום הנכון בעשייה ,שקיפות ואמון הדדי ולא התאכזבנו לרגע.

התהליך מורכב , מלא מסמכים ונהלים ,טסנו גם כמה פעמים לקייב כשלאורך כל התהליך מנעו מאתנו את ההתמודדות עם הבירוקרטיה אך במקביל דאגו לשתף אותנו בכל מהלך, בכל שלב, בכל התקדמות, בכל מידע חדש ובתוצאות הבדיקות כדי שנוכל להתייעץ עם מומחים מטעמנו בישראל.

למה בחרנו בצוות קבוצת קוברינסקי שפועלת בתחום הפונדקאות באוקראינה ?

ראשית אנחנו חייבים לציין שהיינו אצל כל מי שעוסק ומורשה בתחום האימוץ והפונדקאות ,בדקנו את כולם וחפרנו לעומק על כולם אחד לאחד למיון היתרונות וחסרונות:

א. דבר ראשון שתפס אותנו , שקבוצת קוברינסקי היחידה שלא משתמשת בהפחדות, סיפורי אימה כנגד המתחרים.

ב. במדינות מקבילות לאוקראינה, פחות מתקדמות תשתיתית ,ארגונית, ממשלתית ותשתיתית וגילינו עד כמה הדברים חשובים לתהליך ,להצלחתו בתחום הרפואי וכל ההתנהלות מסביב.

ג. באוקראינה גילינו שהתהליך הרפואי, הבקרה וההתנהלות מול היולדת הם המתקדמים מכולם ומצאנו אותם מתאימים לתפיסה שלנו

ד. קבוצת קוברינסקי לא משתמשת במשרדי פאר בארץ ובחו"ל עם סיפורים ורשימות של צוותים רפואיים שלא לצורך, ניתן ומוקצה מה שצריך ומה שמתבקש ולכן המחיר בהתאם ולא מעבר.

ה. הליווי המשפטי בארץ ובחו"ל, הצוות המקצועי שנתן מענה לכל סוגיה לפני שהפכה בעיה ,עשו את שלהם והקלו מאוד.

אם היינו זקוקים לעוד חיזוק שזו הדרך אז פנינו למשרדי הממשלה השונים בראשית הדרך, למשרד הרווחה והשירות למען הילד, משרד החוץ והמשפטים וקיבלנו רק מילים חמות על צוות קוברינסקי, כזוג קפדן ומעורב ,בכל פעם הופתענו מחדש מרמת הדיווחים , הזמינות והתחיפות, מהשקיפות והאמינות המוחלטת כלפינו .

גם הופתענו מהנכונות להוסיף בדיקות רפואיות ולבצע בקרות ליולדת ולילודים הרבה מעבר לסל הבקרות שנערך בישראל.

ואם יש עוד משהו להוסיף….מרגע שהילדים מקבלים דרכון ישראלי עם ת"ז, תם ונשלם חלקם של האנשים הנפלאים שסייעו לנו, אבל לא…..

הם ממשיכים להתקשר ולהתעניין ולעזור וללוות אותנו בכל צורך (זירוז הליכים, תרופה מיוחדת לגזים מקייב).

ממליצים לכם בחום רב להזמין פגישה ולהגשים את החלום כמונו

משפחת שני

"לאחר 10 חודשים. עם תאומים מתוקים ועוד ועוד… ההחלטה ללכת עם דימה היה צעד חכם ונכון. גם לאחר תקופה ארוכה דימה ממשיך ללוות אותנו ולדאוג לנו. דימה זה כמו משפחתו. צוותו בישראל ובאוקראינה צוות מדהים ומקסים. "

" "אם תרצו אין זו אגדה …"
תוך פחות משנתיים נולדו לנו 2 ילדים בתהליך פונדקאות באוקראינה 
תודה דימה והצוות היקר ותודה לקייב שמאפשרת לנו את הזכות להיות הורים .אין אושר גדול מזה

רצינו להגיד תודה ענקית לדימה, לאוניד ולמירה על שעזרתם לנו להגשים חלום ולהפוך להורים לראשונה ללני המושלם! אחרי נישואים של 10 שנים והרבה טיפולים וגם המתנה לא קצרה לאימוץ הגענו לדימה וישר הרגשנו בידיים טובות ומקצועיות, כל התהליך התנהל עם המון אכפתיות, הקשבה, ותמיכה מלאה ומי היה חושב שבתוך פחות משנה נזכה לחבוק ילד ראשון, אז שוב אין מספיק מילים להודות על כל העזרה והתמיכה בתהליך מההתחלה בפגישת הפונדקאית דרך בדיקת הu.s ועל העדכונים השותפים על בדיקות ומצב ההריון ועד הלידה ולאחריה.
גם המרפאה שבו התנהל התהליך וגם בית היולדות היו מדהימים! גם הרופאות והאחיות ובעיקר הליווי המתמיד של דימה, לאוניד ומירה.אז שוב תודה, ג'ואן ומאור זכריה

"לכול הזוגות שצריכים עזרה בפונדקאות חברת זכות להורות הוא המקום!
אנו זוג ללא ילדים חיפשנו לפני 5 שנים דרכים כיצד נוכל שיהיה לנו ילד משלנו, לא ידענו כלום איך ולאן לגשת ופחדנו בפעם הראשונה לעשות בלי מישהו שמבין ומכיר את ההליכים.
וכך הגענו ל"זכות להורות" עם דימה.
הם ליווי אותנו לאורך כול הדרך עד להבאת ילדנו המקסים.
בכול בעיה הם יחד עם עורך דינם הסבירו ויעצו לנו מה לעשות.
תודה לכם חברת "זכות להורות" שבזכותכם אנו הורים
תודה רבה שוב"

"בהצלחה לדימה ולכל צוות 
הזכות להורות…
ממליצה בחום על כל הצוות, זכינו להכיר אותם ולקבל בזכותם משפחה גדולה. קיבלנו תאומים מקסימים ובכוד כמה ימים הם בני שנה.
אשמח לשתף על התהליך ולשלוח המלצה."

"אנחנו הורים לתאומים מפונדקאות לפני 3 שנים 
נסינו הפריות ולא עזר עד 
שהיכרנו את דימה ולאוניד
אשר פתחו לנו אור לבית
דרכם עשינו פונדקאות 
והיום יש לנו תאומים 
בני שלוש .היחס והדאגה 
גם באוקראינה וגם בארץ
אין מילים לא האמנו שיש
אנשים כאלה אם ברצונכם
לדבר ,לראות ,להתייעץ 
בקשר לפונדקאות בכיף
הטלפון שלי 050…-המספר ינתן בפרטי.
גם תהליך בפונדקאות פורסם בעיתון ידיעות המפרץ."

"אני מעדיפה בעילום שם חשוב לי לציין כי אנו הגענו לזכות להורות בעקבות המלצה של חברה שכבר עשתה את התהליך עם הזכות להורות ההמלצות היו חמות מאוד וכאשר התחלנו את התהליך הבנו באמת מה המשמעות של כל ההמלצות החמות שקיבלנו.והיינו מרוצים מאוד הזכות להורות באמת משפחה בכל התהליך הזה חשוב מאוד לקבל ליווי צמוד ובזכות להורות ליוו אותנו בדיוק כמו משפחה צעד צעד שלב שלב תמיד היתה אוזן קשבת ומענה מיידי וזמין על כל שאלה . קיים צוות מדהים גם פה וגם בקייב הנותן מענה מיידי וזמין לכל דבר אפילו הדבר הכי קטן .בלי לחשוב פעמיים אני ממליצה בחום על הזכות להורות תודה ענקית לדימה וליאוניד ולכל הצוות המדהים שלהם .אם הייתי עושה את זה שוב ללא ספק הייתי בוחרת שוב בזכות להורות תודה רבה שהגשמתם לנו את החלום להפוך למשפחה ."

לייעוץ ראשוני ללא עלות - חייגו: 077-996-9272 - או השאירו פרטים: