הפונדקאיות שלנו

הצוות המקצועי, האדיב והסבלני בחברת 'הזכות להורות' יודע בדיוק מה אתם והאם הפונדקאית עוברים. אנחנו מבינים לעומק את התהליך, את הרגישות, ועד כמה כל צעד וצעד הוא בעל משמעות.

האם הפונדקאית היא הדמות הכי חשובה בתהליך, ולכן אנחנו לוקחים אותה לתשומת הלב בראש ובראשונה, ואת טובתה הבריאותית והאישית לפני הכל. ועל כן, את הפונדקאית מלווה צוות סבלני, אדיב, מכיל, אנושי ומקצועי שבוחן היטב את מצבה כבר מהרגע הראשון.

תהליך גיוס הפונדקאיות נעשה באמצעות פרסום של הסוכנות בחו"ל. על הפונדקאית להיות לא מתחת לגיל 22, ולא מעל גיל 38 ואם לילד אחד לפחות. כאשר הפונדקאית מביעה רצון להצטרף לתהליך, צוות המרפאה בחו"ל מתאם פגישת היכרות ומוודאים שהיא מודעת לכל ההשלכות, הסכנות והשלבים של התהליך. כמו גם, צוות המרפאה מוודאים שהיא בעלת חמלה, נתינות ומבצעת את כל התהליך מרצונה החופשי, ללא שום אילוצים אחרים.

פונדקאית בהריון

לאחר שפגישת ההיכרות מסתיימת בהצלחה, מגיע התהליך להתאמה האישית ולבדיקות הנרחבות לקראת הפיכתה לאם פונדקאית תחת חסותנו.

לאחר אבחון המצב הכלכלי של הפונדקאית המאפשר תנאי מחייה איכותיים לצורך תקופת ההיריון, המרפאה בחו"ל שאנו עובדים איתה מבצעת גם בדיקות רפואיות נרחבות ביניהן בדיקות דם, אולטרסאונד רחם, ועוד. לצד בדיקות פסיכולוגיות המרכיבות את הפרופיל המתאים לאם הפונדקאית.

אישה בהריון נושאת עובר

את הבדיקות הרפואיות, הבדיקות הפסיכולוגיות ובחירת האם הפונדקאית בשכלול כל אלו מבצע צוות מיומן, מקצועי ומוסמך כאשר הפגישה עם הפונדקאית מתקיימת עם מנכ"לית הסוכנות בחו"ל.

מהרגע שהאם הפונדקאית נקלטת ובכל שלבי ההיריון הצוות שלנו בקשר עמה, ובקשר עם המרפאה בחו"ל. המרפאות שאנחנו עובדים עמן הן מהמרפאות הטובות בעולם דואגות ללוות את הזוג לחו"ל עד לרגע לידת התינוק. כך שאין כאן מצב שבו הזוג אינו מקבל ליווי צמוד, או האם הפונדקאית.

הקשר הישיר עם המשפחה, עם הזוג, ועם האם הפונדקאית מאפשר לנו הצוות לקבל אינדיקציה מלאה גם על התמיכה מסביבה ולסייע ככל נדרש בכל מקרה ובמידת הצורך. ובגלל שאנחנו מבינים את הרגישות של הנושא, המרפאה איתה אנו עובדים מקפידה על יחס איכותי, אישי ובמקצועיות גבוהה ככל שניתן, כולל הטסה של רופאים מומחים מישראל אל המרפאה בחו"ל עבור בדיקות תקופתיות.

לאחר הלידה, הצוות המקצועי שומר על קשר עם האם הפונדקאית ומוודא שהיא במצב טוב רפואית ופסיכולוגית ושחזרה לחייה השגרתיים, וממשיך ללוות את הזוג המאושר שהפך להורים והגשים חלום עד לרגע הגעתם לארץ ביחד איתנו.

אנחנו זוכרים, מוקירים ויודעים עד כמה המעשה שהפונדקאיות עושות הוא גבוה ואצילי. לכן חשוב לנו שהמרפאה איתה אנו עובדים תדאג שאותה אם פונדקאית תהיה מאושרת רגועה ושלווה. חשוב לנו לשמור על הכבוד, הביטחון, והחיים האיכותיים גם של האם הפונדקאית, וגם של בני הזוג המבקשים להיות הורים. ובדיוק לשם כך המרפאה מציבה צוות מקצועי, אדיב, סבלני ומכיל שנמצא בקשר עם הפונדקאית בכל העת, ועמכם הזוגות. על מנת שנוכל כולנו לחזור לארץ בידיים מלאות, ועם שמחה ואושר בלב.

הגשמת החלום שלכם, היא הזכות שלנו.

לקבלת הצעת מחיר / פגישת ייעוץ ללא עלות:

לייעוץ ראשוני ללא עלות - חייגו: 077-996-9272 - או השאירו פרטים: