למי מתאים להשתמש בפונדקאית?

הבאת ילד לעולם היא איננה מובן מאליו ולצערנו יש נשים שאינן יכולות להרות באופן טבעי. חוסר היכולת להרות באופן טבעי יכול להיות תוצאה של בעיות רפואיות שונות מהם סובלים האשה או בן זוגה.

מקרים אחרים שגורמים לנשים לפנות לפונדקאית הינם חרדה מפני נשיאת ההיריון, רצון להתמקד בקריירה ורצון לשמור על מבנה גופן. סיבות אלו מעוררות מחלוקות רבות ולכן אותן נשים אינן רשאיות לפנות לפונדקאית בישראל. חשוב לציין שאשה שמעוניינת לקבל שירות מפונדקאית חייבת להיות מספיק בריאה כדי שתוכל לגדל את הילד.

טיפול עם פונדקאית בישראל – תהליך מורכב ויקר

מדינת ישראל אינה מקלה על נשים שמעוניינות להביא ילד לעולם בעזרת פונדקאות ומציבה תנאי סף נוקשים ביותר כאשר רק אלו שעומדות בהם יכולות לעבור את התהליך.

ראשית, חשוב לדעת שהחוק בישראל מאשר רק לזוגות הטרוסקסואלים, זוגות שנישאו וזוגות שחתמו על הסכם של חיים בשיתוף לבצע את התהליך.

זוגות שמעוניינים לעבור את הטיפול צריכים לדעת שמדובר על תהליך קשה ויקר. כדי לבצע את התהליך יש לעבור שלבים מסוימים – בני הזוג צריכים לקבל חוות דעת מגניקולוג מומחה שיוכיח שלאשה יש בעיה רפואית שלא מאפשרת לה להרות, לקבל אישור מהוועדה הממשלתית שמספקת אישורים לנשיאת עוברים, לאתר אשה שתשמש כפונדקאית, לקבל אישור פסיכולוגי ורפואי על כך ולקבל שירות של עורך דין כדי לחתום על הסכם עם הפונדקאית. חשוב להדגיש שהמדינה אינה מאשרת לאימהות חד הוריות, לסביות ולגברים הומוסקסואליים להיעזר בשירותי הפונדקאות.

תהליך הפונדקאות באוקראינה – בגלל שהשירות בטוח, פשוט ונגיש יותר מאשר בישראל

אם אתם מעוניינים להפוך להורים בעזרת פונדקאית תוכלו לפנות אל "הזכות להורות" שמאפשרת לרבים להביא ילד לעולם באמצעות פונדקאות באוקראינה.

פנייה אל הזכות להורות תאפשר לכם לבצע את התהליך באחת המדינות המתקדמות בעולם מבחינת חוק הפונדקאות כך שכל התהליך יהפוך לפשוט וקצר יותר. כמו כן, מחירי הפונדקאות באוקראינה נמוכים יותר ממחירי הפונדקאות בישראל, הפונדקאיות נבחרות בקפידה כך שרק נשים בריאות מבחינה פיזית ונפשית משמשות כפונדקאיות וצוות הרופאים מקצועי ויסודי.

השאירו פרטים ונשמח לענות על כל שאלה

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
[gravityform id=8 title=false description=false ajax=false tabindex=1449]