פונדקאות בארץ מול אוקראינה

פונדקאות בארץ – תמונת מצב

פונדקאות הינה הסדר בו אישה נושאת ברחמה עובר כדי למסור אותו לאחר הלידה להוריו המיועדים. הפונדקאית מקבלת עובר שמופרה מזרע האב וביצית האם. ככה שאין קשר גנטי לפונדקאית עצמה.

כיום, באמצעות טיפולי ההפריה החוץ גופית, ניתן להפרות את ביצית האם המיועדת עם הזרע של בן זוגה ולהחזיר את העוברים שהתקבלו במעבדה לרחמה של הפונדקאית – כך שלאם הנושאת אין כל תרומה גנטית לעובר שהיא נושאת ברחמה. תהליך הפונדקאות בארץ הינו ארוך ומייגע וכולל עמידה בקריטריונים רבים החלים על בני זוג המעוניינים להתחיל בתהליך, בין הפרמטרים הנדרשים לקבלת השירות – על בני הזוג להיות בני אותה הדת של האם הפונדקאית, נשואים ולעבור ועדת אישורים ארוכה ומפרכת. מדובר בהליך הדורש זמן המתנה ארוך, עלויות רבות ולעיתים נתקע בשל מחסור בפונדקאיות איכותיות זמינות.

פונדקאות בארץ מול פונדקאות באוקראינה

פונדקאות באוקראינה – הבחירה האופטימלית

בשל הקשיים הרבים בהם נתקלים זוגות המעוניינים לפנות לפונדקאות בישראל, רבים מהם פונים לאופציית הפונדקאות בחו"ל, ובפרט באוקראינה, אך מדוע דווקא שם?

היתרונות המרכזיים הינם זמן המתנה קצר עד להתאמת הפונדקאית לדרישות ההורים המיועדים וכן עלות ההליך, שהינה זולה יותר מאשר פונדקאות בארץ ובמקומות אחרים בחו"ל. בנוסף, באוקראינה קיים מבחר רב של פונדקאיות איכותיות בזמינות גבוהה הנע בגילאי 22-36, שעברו מבחני התאמה מקיפים ובדיקות רפואיות על ידי צוות רפואי מקצועי ובעל ותק רב שנים. אין צורך לחכות זמן רב לאישורים והתעסקות עם בירוקרטיה. הפונדקאיות נמצאות במעקב רפואי קפדני לכל אורך שלבי ההריון.

שני מסלולי פונדקאות – לבחירת הזוג

חברת "הזכות להורות" מציעה שני מסלולי פונדקאות, בשל הכרותינו הרבה עם תחום זה והבנה של צרכי הזוגות.

המסלול הראשון

הינו מסלול הכולל הטסה של עובר(ים) מישראל לאוקראינה. המסלול כולל ליווי, ייעוץ והדרכה מטעמנו, הפקת מסמכים ושירותי עורך דין וכן כל הוצאות הפונדקאית מרגע קליטת העובר ועד הלידה, למעט סיכוני וסיבוכי הריון. למעשה המסלול כולל את כל ההוצאות הצפויות בהליך ככה שתדעו בדיוק כמה אתם מוציאים, ללא הפתעות.

המסלול השני

כולל תרומת זרע\ביצית ונערך לאירועים בלתי צפויים שעלולים לקרות במהלך הדרך. במסלול זה אין הגבלה על כמות הטיפולים. התשלום הוא אחיד, ואין זה משנה אם קליטת העובר ברחמה של הפונדקאית התרחשה לאחר טיפול אחד, שניים או יותר. תרומת הזרע\ביצית וטיפולי הIVF נערכים באוקראינה וכן, מספר ההפריות וההחזרות אינן מוגבלות! בנוסף – במסלול זה יש התחייבות ללידה!

אין תחליף לניסיון – חברת "הזכות להורות"

מדוע דווקא חברת הפונדקאות "הזכות להורות"? אנו מסייעים להורים לעתיד בדרך להגשמת חלומם, עובדי החברה מעניקים שירותים לוגיסטיים ומשפטיים ומלווים את הזוגות לכל אורך התהליך, ברגישות ותוך שמירה על פרטיותם והאינטרסים שלהם. עובדי החברה, הכוללים צוות משפטי, הינם דוברי רוסית בעלי היכרות רבת שנים עם המערכות השונות באוקראינה, לרבות מרכזים רפואיים, הקונסוליה ומהווים גורם מקשר בין ההורים לעתיד לגורמים באוקראינה. למשרדנו צוות משפטי הפועל בארץ ובאוקראינה הכולל עורכי דין המתמחים בדיני משפחה ומעמד אישי, בעלי ידע וניסיון רב בליווי הליכי פונדקאות.

מרבית עובדי חברתנו עבדו בעברם בעמותת "מזל" – עמותה בינלאומית לאימוץ האחראית לאימוצם של כ-700 ילדים מאוקראינה ע"י משפחות ישראליות. דמיטרי קוברינסקי, מנכ"ל החברה, בעל ניסיון של למעלה מעשרים שנה בתחום האימוץ ופונדקאות, נמצא בקשר אישי עם הזוגות הפונים אלינו ומלווה אותם מהיום הראשון ועד לסיום התהליך. לאוניד קוברינסקי הוא מנהל משותף ונמצא בקשר אישי וליווי צמוד לאורך כל התהליך באוקראינה.

Summary
Article Name
פונדקאות בארץ לעומת באוקראינה
Description
היתרונות המרכזיים הינם זמן המתנה קצר עד להתאמת הפונדקאית לדרישות ההורים המיועדים וכן עלות ההליך, שהינה זולה יותר מאשר פונדקאות בארץ ובמקומות אחרים בחו"ל.
Author
Publisher Name
הזכות להורות
Publisher Logo

השאירו פרטים ונשמח לענות על כל שאלה

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.
[gravityform id=8 title=false description=false ajax=false tabindex=1449]