7 סיבות בגללן כדאי לכם לבצע הליך פונדקאות בגיאורגיה

השנים האחרונות הביאו מודעות גבוהה מאד לנושא הפונדקאות. הרבה זוגות מחפשים להגשים את החלום המתוק של להיות הורים, אך בגלל שהם לא יכולים לעשות זאת באופן טבעי, הם פונים לפונדקאות.

לא מעט מהזוגות המבקשים הליך פונדקאות עושים זאת דרך תהליך בחו"ל ולא בישראל בעיקר בגלל יתרונות וזכויות טובות יותר הקיימות באירופה. המדינה המבוקשת ביותר בתחום זה היא גרוזיה (גיאורגיה).

כאשר עושים את התהליך בליווי מקצועי והטוב ביותר, אתם נמצאים בידיים הבטוחות והטובות שיכולות להביא אתכם אל הסיטואציה לה בדיוק אתם מייחלים, להיות הורים.

7 סיבות לבצע הליך פונדקאות בגיאורגיה

גיאורגיה הידועה גם כגרוזיה, היא מדינה בה תחום הפונדקאות הוא מהתחומים היותר מפותחים, בעלי דגש ותשומת לב ומאפשר למעשה להגיע גם לאזרחים ממדינות אחרות על מנת לעבור תהליך מסודר ועל פי חוק.

גיאורגיה מאפשרת לכל זוג הורים המגיע למדינה, גם אם אינם תושבי המדינה, תהליך פונדקאות עם הקלות משמעותיות. וללא בעיות בירוקרטיות, וגם בעלויות סבירות בהחלט. מעבר לכך, ישנן עוד מספר סיבות מרכזיות בגללן לא מעט זוגות בוחרים להגיע לבצע את התהליך בגיאורגיה:

  • ועדות אישורים – בגיאורגיה אין שום צורך בבירוקרטיה מעייפת ומעכבת של ועדות אישורים לצורך אישור הפונדקאות. תקבלו אישור מיידי כבר בתחילת התהליך.
  • זמינות – בשל המצב הסוציו אקונומי בגיאורגיה לא מעט נשים צעירות משמשות בתור פונדקאיות. זאת בשל השכר הגבוה שהן מקבלות בסוף התהליך. הזמינות היא גבוהה, ולעיתים רבות גם באופן מיידי.
  • עלות – עלות התהליך בגיאורגיה מתחיל מסך של 200 אלף ש"ח, ויש לקחת לתשומת הלב גם ליווי של צוות רופאים מומחים המלווים מהצד הראשון, ועד לרגע שאתם יוצאים בידיים מלאות, מאושרים, והגשמתם את החלום המתוק ששנים רבות חלמתם עליו. 
  • ליווי מקצועי ברמה גבוהה – צוות מקצועי המלווה אתכם, ברמה גבוהה, בעל ניסיון, וותק ומונה בו את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום ילווה אתכם מהרגע הראשון ועד לרגע שבו אתם כבר הורים. לא תצטרכו לדאוג לשום דבר, אלא להיות עסוקים בהתרגשות ובשלווה שהתהליך מביא לכם.
  • קשר עם הפונדקאית – אתם לא חייבים להיות בקשר עם הפונדקאית אם לא מרגיש לכם בנוח, זוהי הבחירה שלכם בלבד. הקשר גם יכול להיות בגישור ובתמיכה רגשית של הצוות הרפואי, ושל הצוות המקצועי של החברה המלווה אתכם.
  • גמישות בתשלומים – לעומת מקומות אחרים בהם התשלום הוא באופן מלא ומראש, בגיאורגיה אפשר לשלם בתשלומים וחלוקה הוגנת על בסיס השלבים של ההיריון מתחילתו ועד לסופו.
חדר המתנה (משפחה) 1

לא להתפשר על איכות, שירות ומקצועיות

הבחירה באנשי המקצוע הטובים ביותר ללא שום ספק הופכת את כל התהליך להרבה יותר קל ובטוח. כשמדובר על נושא כל כך רגיש וייחודי חשוב לקחת בחשבון את כל הפרמטרים הבטיחותיים ביותר. הרופאים הכי טובים, המרפאות הכי חדשניות, וידע נרחב על כל התפתחות אפשרית בתחום.

לליווי המקצועי ברמה הרגשית יש תפקיד לא פחות חשוב, ולא בכדי. מדובר על תמיכה רגשית משמעותית גם לזוג המבקש להרחיב את המשפחה. וגם לאם הפונדקאית הנושאת ברחמה תינוק או תינוקת של אנשים אחרים. בין אם מדובר על פונדקאות חלקית, ובין אם מדובר על פונדקאות מלאה. לתמיכה הרגשית יש משמעות וחשוב שלא להתפשר גם על האיכות שלה.

המרפאה המקצועית בגיאורגיה נמצאת בבטומי, ובה הרופאים הטובים ביותר בתחום שיעניקו לכם את הטיפול הכי מקצועי שרק אפשר. המרפאה מצוידת בטכנולוגיה חדשנית, מודרנית ומאפשרת לבצע פרוצדורות מורכבות ופשוטות ברמה גבוהה ובאיכות מקצועית. כל רופא העובד במרפאה בעל ידע בטיפול במגוון של מקרים בתחום הפוריות, ובעל ניסיון עשיר.

לייעוץ ראשוני ללא עלות - חייגו: 077-996-9272 - או השאירו פרטים: