פונדקאות בחו"ל בזמן הקורונה: כיצד זה מתבצע ומה חשוב להכיר?

זוגות רבים שהחליטו לאחר לבטים ארוכים לעבור הליך פונדקאות בחו"ל על מנת להגשים את החלום שלהם ולהיות הורים, מצאו את עצמם עם נוכחותו של נגיף הקורונה בעולם והשלכותיו, תוהים מה עליכם לעשות. נגיף הקורונה ללא ספק חולל שינויים רבים הן מבחינת הבירוקרטיה הנוגעת לתהליך הפונדקאות והן בנוגע לטיסות ליעדים שונים לרבות היעדים שניתן לבצע בהם הליך פונדקאות אשר הושבתו לחלוטין.

אישה עם מסכת קורונה

במה התהליך כרוך?

אם הגעתם לשלב שבו החלטתם לבחור דווקא בהליך פונדקאות בחו"ל אתם בוודאי יודעים שהליך זה כרוך בביצוע בדיקות מקדימות שמטרתן היא לאשר אתכם כזוג מבחינה בריאותית לקראת התהליך וכן, בחירת היעד שבו תרצו לבצע את ההליך, כאשר בכל יעד תדרשו בוודאי לעבור שלבים בירוקרטים שונים בדרך לקבלת אישור להליך לרבות מציאת פונדקאית תואמת ועוד. בהליך רפואי נשאבות ביציות מהאישה ונלקחים תאי זרע מהגבר. לאחר מכן מתבצעת הפריה בין תאי הזרע של הגבר לביצית של האישה והעובר מוחדר לרחמה של הפונדקאית, כאשר המטרה היא שיתפתח הריון תקין ברחמה של הפונדקאית, מהביצית המופרית של בני הזוג.

על השפעת נגיף הקורונה על תהליכי פונדקאות בעולם

אין ספק שבשל נגיף הקורונה העולם עבר טלטלה רצינית, הטיסות הסדירות פסקו ובכל מדינה מוטלות רצף הנחיות והגבלות שמטרתן היא להתמודד בהצלחה עם הנגיף. לא מעט מדינות שינו את הדרישות בקשר להליך הפונדקאות וכל בירוקרטיה הנוגעת להליך במדינות אחרות נוטה להשתנות כל פרק זמן קצר. יחד עם זאת, חשוב שתדעו שאם החלטתם ללכת על ביצוע הליך פונדקאות בחו"ל, עדיין ניתן לבצע את ההליך .

כיצד מתבצע הליך פונדקאות בחו"ל בתקופה הנוכחית?

בתקופה זאת. מכיוון שההליך כולו איננו רגיל בתקופת הקורונה, אין ספק שדווקא בימים הללו כדאי לבחור בחברה מקצועית שתסייע לכם לעבור את כל השלבים בתהליך בצורה מוצלחת ותעניק לכם את ההרגשה שאינכם לבד. על מנת להתחיל את התהליך בתקופת הקורונה, כדאי לברר באיזה מדינות עדיין ניתן לבצע את ההליך גם בתקופה זאת והאם ניתן לטוס לאותן מדינות מישראל. במידה ואכן התהליך מאושר במדינה שחשבתם עליה גם בימים הללו וכן, ניתן למצוא טיסות למדינה זאת, תוכלו להתחיל את ההליך על אף המגבלות השונות המוטלות על מדינות לרבות ישראל בשל נגיף הקורונה המשתולל בעולם.

במידה ותבחרו בחברה העוסקת בליווי זוגות בתהליך פונדקאות בחו"ל, תוכלו לעבור את התהליך בצורה קלה ונוחה גם בימים הללו שכן, החברה תדאג לכל מה שקשור לבירוקרטיה של התהליך, למציאת פונדקאית ועוד.

לעבור את התהליך ברוגע, בקלות ובשלווה

אם החלטתם לעבור תהליך פונדקאות בחו"ל רגע לפני שנגיף הקורונה פרץ וכבר הכנתם את עצמכם מבחינה נפשית, רגשית, טכנית ובירוקרטית, אין ספק שלא כדאי לכם לדחות את ביצוע ההליך. על אף שמדובר על הליך מורכב ורגיש באופן כללי ובפרט בתקופה זאת, הרי שכאשר בוחרים את החברה הטובה ביותר בתחום ליווי וסיוע בהליכי פונדקאות ביעדים שונים בחו"ל, ניתן לעבור את ההליך גם בתקופה זאת בצורה רגועה ונעימה.

הזכות להורות, היא חברה אשר מאמינה כי להיות הורים זאת זכות בסיסית של כל אדם ועל כן, היא פועלת בכלל המישורים על מנת לאפשר לזוגות להגשים את חלום ההורות שלהם. אם בחרתם את אוקראינה כיעד לביצוע ההליך, אין ספק שבחרתם נכון. אוקראינה מציעה גם כיום אופציה להליך פונדקאות המתבצע בצורה קלה, נוחה ומהירה יותר מבחינה ביוקרתית ומבחינת מציאת הפונדקאית גם בימים הללו.

הזכות להורות ליוותה לא מעט זוגות בתהליך פונדקאות באוקראינה. בחברה ניתן למצוא צוות מקצועי אשר מומחה ברזי הבירוקרטיה הנוגעים להליך זה. החברה תלווה כל זוג הן מבחינה רגשית בתהליך, הן מבחינת התמודדות עם הבירוקרטיה הנדרשת לתהליך, הן מבחינת מציאת הפונדקאית וליווי צמוד של הזוג בתהליך וכמובן גם לאחר שהפונדקאית נקלטת להריון ועד לאחר הלידה שבה יקבלו הזוג את התינוק שלהם בריא ושלם וישובו אתו לארץ.

אם חשבתם שעליכם לדחות את התכנון שלכם לגבי פונדקאות באוקראינה בשל נגיף הקורונה, אתם בוודאי חשים אכזבה רבה לנוכח מחשבה זאת. אתם מחכים כל כך הרבה זמן להיות הורים ועד שקיבלתם החלטה לעשות זאת בדרך שלכם, זה בוודאי לא קל להמתין איתה. לכן, הבחירה בזכות להורות תסייע לכם לעבור את ההליך גם בימים אלו שבהם נגיף הקורונה תופס מקום של כבוד בעולם, בצורה מוצלחת וטובה ותסייע לכם להגשים את חלום ההורות.

השאירו פרטים ונשמח לענות על כל שאלה

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.