אודות

חברת 'הזכות להורות' מאמינה בזכות הבסיסית של כל אדם להיות הורה. ולכן, הדבר הראשון והיחידי שבו אנחנו מתמקדים הוא להגשים לכם את החלום הכי גדול, להיות הורים.

 
הזכות להורות מאגדת בתוכה אנשי מקצוע ומומחים שעבדו שנים רבות בעמותה בינלאומית לאימוץ האחראית לאימוץ של 700 ילדים מחו"ל, על ידי משפחות ישראליות. עובדי החברה דוברי שפות ומכירים היטב את המנטליות ואורח החיים בחו"ל, ולהם קשרים רבים עם אנשי מפתח, גופים גדולים, בתי חולים, קונסוליה ועוד.

 
החברה הוקמה בשנת בשנת 2011 על ידי דימה ולאוניד קוברינסקי. את החברה הקימו דימה ולאוניד לאחר 14 שנים בהן ניהלו עמותה שעסקה בתחום אימוץ ילדים. כאשר ב'זכות להורות' ישנו הון אנושי מופלא שעבד שמכיר את תחום הפונדקאות שנים רבות, ולחברת 'הזכות להורות' נסיון של 11 שנים בפונדקאות ואינספור סיפורי הצלחה.

 
החברה מלווה את הזוגות באופן אישי גם בארץ וגם בחו"ל ומעניקה יחס אישי וחם לכל זוג וזוג. יחד עם הצוות שנמצא במרפאות בחו"ל ועם הליווי האישי מהארץ ובמהלך השהייה בחוץ לארץ היחס והליווי הצמודים ניכרים ומסייעים בכל שאלה, בעיה, או תהייה. כך שהזוג הנמצא בדרך להגשמת החלום להיות הורים לא נמצא לבד לרגע אחד בסיטואציה ונהנה מליווי ושירות בוטיק עם יחס אדיב, מכיל, סבלני ומקצועיות ברמה גבוהה.

צפו בדימה קוברינסקי (בעלים משותף),
בראיון פתוח בו הוא מסביר על הליך הפונדקאות בחו''ל

לקבלת הצעת מחיר / פגישת ייעוץ ללא עלות:

כתובת משרד ראשי - גלגלי הפלדה 16, הרצליה פיתוח, קומה 1​

לייעוץ ראשוני ללא עלות - חייגו: 077-996-9272 - או השאירו פרטים: