אודות

להיות הורה זוהי זכות בסיסית של כל אדם, וזהו גם הערך המנחה אותנו, בחברת 'הזכות להורות'. יותר מכל דבר אחר, לסייע להורים בדרכם להגשמת חלומם, זוהי שליחות עבורנו.

חלק גדול מהצוות עבד בעמותת 'מזל' – עמותה לאימוץ בינלאומית אשר אחראית לאימוצם של כ-700 ילדים מאוקראינה, על ידי משפחות ישראליות.

עובדי החברה הינם דוברי רוסית אשר מכירים היטב את המנטליות ואורח החיים באוקראינה ובעלי קשרים רבים עם אנשי מפתח וגופים גדולים: בתי חולים, הקונסוליה ועוד.

פונדקאות

מר דמיטרי קוברינסקי – מנהל שותף

בעל ניסיון של כ-22 שנים בתחום האימוץ ופונדקאות, אחראי על פעילותה של החברה וצוות עובדיה. נמצא בקשר אישי עם המשפחות הפונות לחברה ומלווה אותם מיום הגעתם לחברה ועד סיום תהליך הפונדקאות.

פונדקאות באוקראינה

מר לאוניד קוברינסקי – מנהל שותף, נציג באוקראינה

בעל תואר ראשון בחינוך ילדים וניסיון של כ-22 שנה בתחום האימוץ ופונדקאות, מלווה משפחות באוקראינה ואחראי על צוות העובדים המקצועי ברחבי אוקראינה.

פונדקאות באוקראינה

גלינה סטרלקו – הרופאה הראשית בביה"ח באוקראינה

הרופאה המפקחת על תקינות התהליך, בריאות האמהות והעוברים. אחת מהרופאות המלוות אתכם במשך התהליך, שמכירה כל פרט בתיק שלכם ושתמיד פנויה לענות על שאלות שעולות.

פונדקאות

הצוות המשפטי

עו"ד אנה חרומיך-אשכינזר ועו"ד ונוטריון לובה חרומיך, ממשרד עורכי דין ונוטריון ל.חרומיך ושות', בעלות ידע משפטי נרחב וניסיון רב שנים בדיני משפחה ומעמד אישי, לרבות הליכי הפונדקאות וליווי ההורים המיועדים בהליכים לקביעת אבהות/אימהות בהתאם לנוהל חו"ל לביצוע בדיקות סיווג רקמות, וכן מתן מענה מקצועי בכל שלב הנוגע להתנהלות ההליכים המשפטיים בארץ.

ד''ר ויצמן פונדקאות באוקראינה

דר' בוריס ויצמן

רופא ישראלי, גינקולוג – מיילד בכיר עם קרוב לארבעים שנות ניסיון. מומחה אולטרסאונד. במהלך כל ההריון ילווה את ההורים העתידיים. דר' ויצמן יהיה זמין לענות לכם על כל השאלות, לפענח בדיקות והתייעצות מכל סוג. והכי חשוב, סקירת מערכות תתבצע על ידו באופן אישי בקייב.

מאות משפחות מאושרות שאימצו את ילדיהן דרך עמותת 'מזל', חיות בארץ ומגדלות אותם באהבה ובאושר, צוות 'הזכות להורות' ממשיך את דרכם וכבר עשרות משפחות בארץ נהנו משירות פונדקאות מעולה ואין ספק שערוץ זה הינו אפיק אמין בדרך להורות בטוחה ומאושרת.

אנו עומדים לרשותכם לכל שאלה וסוגיה ונשמח גם לתאם עמכם פגישה.
צרו קשר בטלפון: 03-7512451, 077-9969272 דימה
צרו קשר בדוא"ל: [email protected]

השאירו פרטים ונשמח לענות על כל שאלה

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.