אודות

חברת 'הזכות להורות' מאמינה בזכות הבסיסית של כל אדם להיות הורה. ולכן, הדבר הראשון והיחידי שבו אנחנו מתמקדים הוא להגשים לכם את החלום הכי גדול, להיות הורים.

הזכות להורות מאגדת בתוכה אנשי מקצוע ומומחים שעבדו שנים רבות בעמותה בינלאומית לאימוץ האחראית לאימוץ של כ 700 ילדים מחו"ל, על ידי משפחות ישראליות. עובדי החברה דוברי שפות ומכירים היטב את המנטליות ואורח החיים בחו"ל, ולהם קשרים רבים עם אנשי מפתח, גופים גדולים, בי חולים, קונסוליה ועוד.

החברה הוקמה בשנת בשנת 2011 על ידי דימה ולאוניד קוברינסקי. את החברה הקימו דימה ולאוניד לאחר 14 שנים בהן ניהלו את עמותת 'מזל' בתחום אימוץ ילדים, כאשר ב'זכות להורות' ישנו הון אנושי מופלא שעבד עמם במשך 14 שנים בעמותה ומכיר את התחום היטב על כל סוגיו ומשנותיו.

החברה מלווה את הזוגות באופן אישי גם בארץ וגם בחו"ל ומעניקה יחס אישי וחם לכל זוג וזוג. יחד עם הצוות שנמצא במרפאות בחו"ל ועם הליווי האישי מהארץ ובמהלך השהייה בחוץ לארץ היחס והליווי הצמודים ניכרים ומסייעים בכל שאלה, בעיה, או תהייה. כך שהזוג הנמצא בדרך להגשמת החלום להיות הורים לא נמצא לבד לרגע אחד בסיטואציה ונהנה מליווי ושירות בוטיק עם יחס אדיב, מכיל, סבלני ומקצועיות ברמה גבוהה.

הצוות המקצועי בזכות להורות

הנהלה:

פונדקאות

מר דמיטרי קוברינסקי – מנהל שותף

לדמיטרי ניסיון עשיר ואיכותי של כ-22 שנים בתחום האימוץ והפונדקאות. דמיטרי אחראי על פעילותה של החברה וצוות עובדיה ונמצא בקשר אישי עם המשפחות הפונות לחברה. הליווי האישי, הצמוד והאדיב מהרגע הראשון ועד לרגע בו הזוג הופכים להיות הורים הוא על ידי דמיטרי או שותפו והוא בעל חלק מלא ופעיל בכל התהליך.

פונדקאות באוקראינה

מר לאוניד קוברינסקי – מנהל שותף

לאוניד בעל תואר ראשון בחינוך ילדים וניסיון של 22 שנים בתחום האימוץ ופונדקאות, מלווה זוגות ומשפחות בחו"ל ואחראי על צוות העובדים המקצועי.

הרופאים שלנו:

ד''ר ויצמן פונדקאות באוקראינה

דר' בוריס ויצמן – מיילד בכיר

דר' בוריס ויצמן הוא רופא ישראלי המלווה את הזוגות גם בחו"ל בנסיעות מיוחדות לכל זוג וזוג. גינקולוג – מיילד בכיר עם קרוב לארבעים שנות ניסיון ומומחה אולטרסאונד. במהלך כל ההריון ילווה דר' ויצמן את ההורים העתידיים בהכלה ובסבלנות. דר' ויצמן יהיה זמין לענות לכם על כל השאלות, לפענח בדיקות והתייעצות מכל סוג וסקירת המערכות תתבצע על ידו בחו"ל באופן אישי.

פונדקאות באוקראינה

גלינה סטרלקו – הרופאה הראשית במרפאה

דר' גסטרלקו היא הרופאה המפקחת על תקינות התהליך, בריאות האמהות והעוברים. דר' סטרלקו היא אחת מהרופאות המומחיות בתחום המלווה אתכם במשך התהליך, ופנויה לכל שאלה, תהייה ובעיה.

דר מקס כהן

דר' מקס כהן

דר' כהן, בעל תואר שני במנהל מערכות בריאות בהצטיינות אוניברסיטת בן גוריון בנגב. דר' כהן הוא רופא בכיר ביחידה להפריה חוץ גופית במרכז הרפואי בני ציון, רופא בכיר במחלקת נשים ויולדות במרכז הרפואי בני ציון, ומנהל השלוחה הצפונית של בנק הזרע סופרם – אסותא. כמו כן, דר' כהן הינו רופא מומחה לפריון וגניקולוגיה בקופת החולים מכבי ומתמחה במיילדות וגניקולוגיה במרכז הרפואי בני ציון וביחידה להפריה חוץ גופית. לימודי רפואה: הפקולטה לרפואה ע"ש ברוך רפפורט, הטכניון – מכון טכנולוגי לישראל, סיים בהצטיינות דיקן, 1999.

דר פאולינה

ד"ר אוסטרובסקי פולינה

ד"ר אוסטרובסקי פולינה סיימה לימודיה בהצטיינות באוניברסיטת סנט פטנבורג בשנת 1986. לאחר התמחות ברפואת ילוד וגניקולוגיה, עמדה בהצלחה בבחינות מטעם ההסתדרות הרפואית בישראל,וזכתה בתואר מומחה ביילוד וגינקולוגיה. לאחר מכן ביצעה תת התמחות בפריון והפריה חוץ גופית. עבדה כרופאה בחירה בהלל יפה במחלקת נשים ויולדות. בהמשך כרופאה בחירה ביחידה להפריה חוץ גופית- IVF. כיום עובדת כרופאה בחירה בבית החולים לניאדו במחלקת פריון והפריה חוץ גופנית. מבצעת טיפולים המצריכים תרומת ביציות ופונדקאות, תרומת זרע, שימור פוריות, טיפולי IVF ,פוריות ו PGD. ד"ר אוסטרובסקי עובדת עם קופות החולים מכבי ומאוחדת ובמרפאות הפריון שלהן. משמשת כרופאת פוריות בקופת חולים מכבי אזור שרון שומרון בנתניה, מרכז בריאות האישה. מבצעת טיפולי פוריות בהרצליה מדיקל סנטר HMC ובאסותא ת"א מקבלת באופן פרטי במרפאתה –שד' טום לנטוס 26, קריית השרון.

פונדקאות

הצוות המשפטי

עו"ד אנה חרומיך-אשכינזר ועו"ד ונוטריון לובה חרומיך, ממשרד עורכי דין ונוטריון ל.חרומיך ושות'. צוות מנצח ואיכותי להן ידע משפטי נרחב וניסיון רב שנים בדיני משפחה ומעמד אישי, לרבות הליכי הפונדקאות וליווי ההורים המיועדים בהליכים לקביעת אבהות/אימהות בהתאם לנוהל חו"ל לביצוע בדיקות סיווג רקמות, וכן מתן מענה מקצועי בכל שלב הנוגע להתנהלות ההליכים המשפטיים בארץ.

השאירו פרטים ונשמח לענות על כל שאלה

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.