כמה עולה פונדקאות? מחירון הליך פונדקאות בישראל ובחו"ל

הליך פונדקאות עבור ישראלים רבים, הוא הסיכוי היחיד להפוך להורים. יחד עם זאת, המחיר עשוי להרתיע רבים, הכמהים לילד משלהם, אך לא יכולים להרשות לעצמם את העלויות הגבוהות. צוות "הזכות להורות", המלווה הורים לעתיד בתהליכי פונדקאות באוקראינה מזה שנים ארוכות, מגיש מדריך קצר בנושא ההבדלים במחירי הפונדקאות בישראל ובאוקראינה.

ההקלות והמחירים מדברים - למה ישראלים מעדיפים פונדקאות בחו"ל?

פונדקאות מלאה, היא הליך רפואי, שבו אישה בהתנדבות, או בתשלום, מסכימה לגדל ברחמה תינוק שאינו שלה מבחינה ביולוגית. את התינוק היא תמסור לאחר הלידה להוריו המיועדים. אלה מלכתחילה פונים בדרך כלל להליך פונדקאות, לרוב בגלל שהאישה אינה יכולה להרות בעצמה.

ישראל, מדינה שחוקיה שלובים בחוקי ההלכה היהודית, מאפשרת הליכי פונדקאות תחת מגבלות רבות. הקשיים הרבים המלווים את ההליך בישראל, כמו גם המחירים הגבוהים שהורים אלה נאלצים לשלם, יצרו ביקוש גדול להליכי פונדקאות במדינות אחרות בעולם, בהן ניתן לקיים הליך פונדקאות חוקי, קל מהיר ונוח יותר מבישראל.

אחת המדינות הבולטות בתחום היא אוקראינה – חוק פונדקאות מתקדם, תנאים נוחים ומסבירי פנים לישראלים, מאגר גדול של נשים מעוניינות ומתאימות להליכי פונדקאות, כמו גם מחיר פונדקאות נמוך בעשרות אלפי דולרים, הופכת אותה ליעד אידיאלי עבור זוגות שזקוקים להליך פונדקאות.

**המחירים יכולים להשתנות בגלל שינוי בשער החליפין. מחירים מדוייקים ימסרו במעמד השיחה

השוואת מחירי פונדקאות בין ישראל לבין אוקראינה

ילדה לצד אמא הריונית

מסלולים

  1. מסלול ללא תרומת ביצית – העובר נוצר במעבדה בישראל מביצית וזרע של ההורים המיועדים, מוטס לאוקראינה ומוחזר לרחם הפונדקאית האוקראינית.
  2. מסלול עם תרומת ביצית, כולל הכל עם התחייבות לילד – כולל תרומת ביצית מאישה אוקראינית, שאינה הפונדקאית, הפריה חוץ גופית עם הזרע של האב המיועד, החזרת העובר לרחם הפונדקאית.

להיות הורים בקלות ובמהירות

בסופו של דבר, תנאים אידיאלים, מחירים נמוכים, יחס מסביר פנים של המדינה המארחת וליווי מקצועי של צוות מיומן, הופכים את הליך הפונדקאות באוקראינה לחוויה חיובית, מלאת אופטימיות, עבור זוגות המעוניינים להפוך להורים.

הליך פונדקאות באוקראינה הוא כל מה שאפשר לקוות לו ואף יותר, כך שהאפשרות להפוך להורים קרובה מתמיד, גם עבור זוגות שלא יכולים להרות בכוחות עצמם.

עם הצוות של "הזכות להורות" אתם גם לא צריכים לעבוד קשה – אנחנו עושים הכל בשבילכם, חוסכים מכם את המתח, את הבירוקרטיה, הריצות לקבלת אישורים וגם את ההתלבטויות.

צרו איתנו קשר עוד היום, כדי שנוכל לתאם פגישת היכרות ולהתחיל את הדרך המרגשת עד לילד משלכם.

השאירו פרטים ונשמח לענות על כל שאלה

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.

בואו להגשים חלום

לתיאום פגישת יעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים:

עזרנו למאות זוגות להפוך למשפחה ללא קשיים ובביטחון מלא

הרשו לנו לתת לכם פרטים וננסה לעזור גם לכם: